ארליך מתנצל: "טעיתי"! "סליחה"!

העיתונאי אריה ארליך סגן עורך 'משפחה' פרסם בעיתונו – קריאה פומבית לפלסטינים בשפה הערבית, שעיקרה: "אל תרצחו אותנו החרדים". כעת הוא מתנצל: "טעיתי סליחה"! {שבוע אחרי}

שבוע אחרי: העיתונאי אריה ארליך סגן עורך 'משפחה' מתנצל. סגן עורך שבועון "משפחה", פרסם בעיתונו – קריאה פומבית לפלסטינים בשפה הערבית, שעיקרה: "אם יש בידיכם מידע מוצק על רצון ישראלי לשנות את הסטטוס-קוו בכיפה הסלע (…), לציבור החרדי אין לכך כל קשר, לבני הדודים החיים על חרבם, הפסיקו לרצוח אותנו". היום מגיעה ההתנצלות.

במאמר שפרסם היום (חמישי) בעיתונו מתנצל ארליך: "לאף אחד מקוראי העיתון לא מגיע לחשוב ולו לרגע ולו בטעות, שהוא קורא טור שמבקש מטרוריסטים שפלים לכוון את נשקם לאוכלוסיות אחרות ולהניח רק לחרדים. ובכלל, לאף אחד לא מגיע לחשוב שהעיתון באמת פונה לטרוריסטים שפלים ומציג בפניהם בקשה כלשהי",.

הרקע לטור שעורר סערה היא תחושה גוברת בציבור החרדי לפיה חלק ניכר מהפיגועים מכוונים דווקא לעבר ציבור זה, זאת למרות הסתייגותו מהעלייה להר הבית. נציין כי התקשורת החרדית מציגה באופן עקבי קו אשר מקבל את הגרסה הערבית הרשמית לפיה ניסיונות העלייה להר הם הגורם לגל הטרור.

ארליך סיים את טורו: "בשוך סערת הטור שזכה לכל כך הרבה שיתופים, לכל כך הרבה תמיהות לכל כך הרבה גינויים ואי הבנות, אני ניצב בפני קוראיי בנמיכות רוח ומבקש את סליחתם בענווה גדולה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.