נערים חטופים בארץ חטופה / נועם ארנון וחטא המרגלים של דורינו

"רק שלטון ישראלי מלא על כל ארץ ישראל ישחרר את הארץ החטופה- הארץ המובטחת לנו, ויחזיר את הביטחון" * נועם ארנון דובר הישוב היהודי בחברון מוכיח את ראשי העם ומוקיע את חטא המרגלים של הדור

רשתות התקשורת מדווחות על "הזרמת כוחות לחברון", על "שקט מתוח", ועוד. אנחנו, בלב עיר האבות, כמעט ולא מרגישים בדבר, מלבד בכמה כלי רכב צבאיים החונים בקרבת מקום.

אל מערת המכפלה נוהרים בכל ימות השנה, אלפי יהודים, להתפלל ולשטוח תחינתם ותפילתם. כמו כל עם ישראל, גם אנו מלווים בחרדה ובתפילה את החיפושים, ומצפים לבשורות טובות.

שמועות שונות מופיעות ונגוזות, ותקוות חדשות עולות. בין התפילות והעיסוקים האחרים, לא ניתן להימלט ממחשבה שאיננה חדלה מלהטריד: הנערים היקרים האלו אינם החטופים הראשונים!

עוד לפני שהם נולדו, ארץ ישראל נחטפה ונמסרה לארגוני מחבלים. זה היה באלול תשנ"ג, לפני יותר מ- 20 שנה, כאשר כמה פקידים ישראלים החליטו, על דעת עצמם ובניגוד לחוק, לקיים מגעים עם ארגון המרצחים אש"פ ומנהיגו ערפאת, והובילו את תהליך אוסלו הכולל הכרה בארגון המרצחים כ"פרטנר" לגיטימי הזכאי לשטח, נשק, כסף ומעמד בינלאומי.

למרבה החרפה, ממשלת ישראל הכירה בעובדה כי לב מולדתנו ההיסטורית, ארץ ישראל, שייכת ל"עם" אחר, שלא היה קיים מעולם, שכולו המצאה מלאכותית, זיוף ושקר. ארץ ישראל נחטפה ע"י כנופיית אוסלו ונמסרה לזרים, וכעת היא נתונה לכיבושו של אויב שבחסותו נחטפים יהודים. אזורים שלמים בארץ ישראל אסורים בכניסה ליהודים מחשש לחייהם. אחרי עשרים שנה, השקר הזה הפך לעובדה מדינית בינלאומית, ועם ישראל נאלץ להתמודד עם אויב מר ואכזר בתוך הבית.

בנוסף, הסכם אוסלו שיחרר את ניצרת הטרור הערבי והאיסלאמי בעולם כולו. האיסלאם הרצחני, שזכה לניצחון היסטורי על מדינת ישראל, מאיים על כל העולם.

זה היה "חטא המרגלים" של דורנו: כפירה בארץ ישראל ובשייכותה לעם ישראל. וכמו אז, התוצאות נוראות וברורות לכל: הנסיגה הביאה לטרור, דם וסבל לאלפי יהודים.

נסיגה מארץ ישראל ומסירתה לאויב רצחני לא הביאה, ולא יכולה להביא שלום; ההיפך הוא הנכון. בטווח הארוך, לא תהיה ברירה, אלא לתקן את חטא המרגלים המודרני. ארץ ישראל כולה תחזור לשלטון עם ישראל, תוך הבטחת זכויות-אדם לכל אדם נאמן ושומר חוק. כל מי שאינו נאמן ושומר חוק, כל פעיל ותומך טרור, וכל מי שמגדיר את עצמו כשייך ללאום אחר הטוען לבעלות על הארץ – ימצא לעצמו מקום אחר.

רק שלטון ישראלי מלא על כל ארץ ישראל ישחרר את הארץ החטופה- הארץ המובטחת לנו, ויחזיר את הביטחון לכל תושביה.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שיכנסו וילחמו בהם עד חורמה. הצבא לא צריך לוותר, עד שימצאו אותם. לנתק להם מים וחשמל, למנוולים.

    אבי |
    הגב