אשדוד: אבי אמסלם ימונה בשבוע הבא לסגר"ע

סעיף מינויו של אבי אמסלם לתפקיד ממלא מקום ראש העיר הוכנס לסדר יום לאישור מועצת העיר

עכשיו זה סופי. מינויו של חבר מועצת העיר אבי אמסלם לתפקיד ממלא מקום ראש עיר בשכר יובא לאישור מועצת העיר ביום רביעי בשבוע הבא. שמו של אמסלם הובא לאישור מועצת העיר לסדר היום על ידי ראש העיר, לבקשתו של יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי

מוקדים יותר דיווחנו כי יו"ר שס באשדוד עמרם כנפו לא מוכן לקבל את ההחלטה עליה הודיע דרעי בישיבת הסיעה האחרונה, למקורביו במועצת העיר אמר, כי הוא לא יתפטר בשום פנים ואופן בשביל חבר המועצה אבי אמסלם, ע"פ מקורביו, כנפו הודיע לכאורה לדרעי היום בבוקר כי הוא דורש ממנו להתייעץ בעניין עם מועצת חכמי התורה -בטענה "שלא עשה זאת עד עתה", וכי קיבל החלטות "על דעת עצמו".

בישיבה מועצת העיר התנהל רחש בחש רב סביב עניין מינויו של אמסלם והתנגדותו של כנפו, בסביבתו של כנפו טוענים כי ישנם סגני ראשי עיר ברחבי הארץ שהודיעו לו כי הם תומכים במאבקו, ובטענה שהמועצת לא מקבלת החלטות בעניין.

גורם בכיר במפלגה ששוחח עם 'אקטואליק' טען "זה אסון חמור מה שקורה באשדוד, אדם אחד שנגדו עומד כתב אישום מערער את כל המפלגה, כזה דבר יכול להרוס לנו גם את מה שחזק וזה הרשויות המקומיות, ממתי נציגים מתמרדים ושולחים את היו"ר למועצת, הם לא מכריעים בכל דבר אריה צריך קצת עצמאות וגם את זה לוקחים לו עכשיו".

כזכור, יו"ר ש"ס באשדוד עמרם כנפו, הודיע לפני כשמונה חודשים שהוא משעה את עצמו מתפקידו כממלא מקום ראש ומכל תפקידיו בעירייה, זאת בעקבות הגשת כתב אישום נגדו ונגד בכירים בעירייה, עד עתה לא מונה מחליף במקומו של כנפו ובישיבת המועצה שתוכננה ליום רביעי הבא הייתה אמורה להתקיים הצבעה בעניין מינוי של אמסלם אך לעת עתה לא ידוע אם היא תתקיים.

ביום שני הודיע שר הפנים ויו"ר שס אריה דרעי שבכוונתו למנות את מקורבו אבי אמסלם לתפקיד הנחשק. אמסלם, הוא חבר מועצה פעיל שהקים את המרכז למורשת ופועל מתחילת הקדנציה עבור ציבור בני התורה בעיר, בעוד כנפו עסק בהמלצות המשטרה ובכתב האישום שהתנהל נגדו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.