אשדוד: אחרי הכל – ש"ס נכנעה וסגרה עם לסרי

יו"ר ש"ס באשדוד אבי אמסלם התקפל, אחרי שנשאר אחרון בתור, וש"ס תיכנס לקואליציה של ראש העיר. ומה קיבלו בתמורה? כל הפרטים

הערב תיערך ישיבת המועצה הראשונה של עיריית אשדוד, ואחרי שראש העיר יחיאל לסרי סגר כבר קואלציה, כולל עם יהדות התורה, כבר היה נראה שש"ס לא תיכנס לקואליציה, זאת עקב דרישתה של ש"ס לקבל שני סגנים ושלל תופינים בשל כך שעלו במנדטים, אבל ראש העיר התעקש ולא הסכים לתת להם שני סגנים. הערב גם הייתה אמורה להיערך הפגנה על ידי פעילי ש"ס במקום, שכעסו שלסרי משאיר את ש"ס אחרונים.
אבל בדקות האחרונות, בישיבה שנערכה יחד עם אריה דרעי, אבי אמסלם (יו"ר ש"ס באשדוד) וראש העיר יחיאל לסרי, הוחלט כי יינתן לש"ס סגנות בשכר ואחריות על תרבות תורנית באשדוד ועוד מספר תפקידים.

בהודעה שפרסם אמסלם הוא כותב: "חברים יקרים! זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו". לאחר מו״מ ארוך בצידו היו המון שאלות ורעשי רקע, זה הזמן לבשר לכם, חברים יקרים, שארגז הכלים הנמצא ברשותינו הוא מהטובים ביותר שידעה העיר אשדוד.

"כאן המקום להודות ליו"ר התנועה שר הפנים, הרב אריה מכלוף דרעי הי"ו, שסמוך ובטוח אני שמה שעמד לנגד עיניו לאורך כל הדרך זה האינטרס הציבורי של העיר אשדוד, והיום ניתן לומר בקול גדול – האינטרס הציבורי ניצח, ועל כך נאמר כל עכבא לטובה.

"חברים יקרים, בתחילת המערכה הבטחנו, אני והנבחרת המנצחת של תנועת ש"ס בעיר, לצעוד יחדיו יד ביד בחמשת השנים הקרובות, להשיג מטרותינו, ולכבוש יעדים אותם הצבנו. הכל שלכם ובזכותכם".

כזכור, עסקן פוליטי בעיר אמר ל'אקטואליק' לפני כמה ימים: "אי אפשר לתת להם שני סגנים, וגם לא היה סיכום כזה. היה סיכום שיהיה צילום מצב של הקדנציה הקודמת".

עוד הוא הוסיף: "אבי אמסלם חשב שלא יישבו עם אף מפלגה עד שנסגור איתו, אבל התברר למפלגת ש"ס שלא צריך לחכות להם, וסגרנו כבר קואליציה. אנחנו נשמח שגם הם יבואו, אבל בתנאים שלנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.