אשדוד- הפתרון המהיר לרפואת חירום

במשך שנים ארוכות, נאלצו תושבי אשדוד וסביבתה לגשת בשעת צורך רפואי לחדרי המיון המרוחקים. מיון 'טרם' שנחנך לאחרונה באשדוד, מעניק את הפתרון לרפואת חירום * הרב ראובן גשייד יו"ר ארגון רחשי לב, הגיע לסיור ב'טרם' ועמד מקרוב אחר החידושים שישרתו את תושבי העיר

תושבי אשדוד נאלצו במשך זמן רב, לגשת למיונים בבתי החולים בדרום ובשפלה. מאז פתיחת 'טרם' מקבלים תושבי העיר את הפתרון לרפואת חירום בסמוך לביתם.

סגן יו"ר ארגון 'רחשי לב' הרב ראובן גשייד סייר במיון 'טרם' שנחנך לאחרונה באשדוד.

את סיורו של הרב ראובן גשייד ליוו ראשי מיון 'טרם' אשר הסבירו ליו"ר רחשי לב על היתרונות שבטיפול במיון 'טרם' ועל כך שבזכות הטיפול ב'טרם', נמנעים המטופלים מלהגיע לחדרי המיון המרוחקים והמלאים, כשאת הטיפול המקצועי והמהיר ביותר הם יכולים לקבל בסמוך לביתם.

הרב ראובן גשייד הודה לראשי 'טרם' על הבאת מיטב הצוותים הרפואיים והציוד הטכנולוגי לרשות ציבור תושבי אשדוד, דבר שמעלה את איכות וזמינות הטיפול הרפואי במקרים דחופים.
מיון 'טרם' באשדוד פתח את שעריו לפני מספר שבועות וכבר מאז טופלו במרכז מאות מטופלים שחסכו את ההגעה למיון.

'טרם' משרת את תושבי האזור שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

אל מיון 'טרם' מגיעים חברי כל קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים.
את שרותי 'טרם', על כל סניפיה ברחבי הארץ, פוקדים בכל שנה כחצי מיליון איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.