עד ראייה: "שני אנשים פרצו לבנק וצעקו: 'זה שוד!' – צפו בוידאו

הרוצח בבאר שבע הוא קצין מג"ב לשעבר תושב העיר אשר הסתבך בחובות כבדים, מחקירה ראשונית עולה כי הוא ביקש הלוואה ולאחר סירוב הבנק החל מסע הנקמה.

   רמו ועקנין, לקוח ששהה בתוך סניף בנק הפועלים בזמן שאדם חמוש פרץ אליו ופתח בירי, משחזר את הרגעים הקשים באירוע  "שני אנשים נכנסו לתוך הבנק והתחילו לצעוק 'זה שוד!'", סיפר עד הראייה. . "הם לא דרשו כסף מהפקידים, אלא פשוט התחילו לירות באוויר – ואז באנשים שהיו לידי".

"בן אדם שהיה לידי נורה שתי יריות בגב. השודד התקרב אליו כדי לבצע וידוא הריגה", הוא תיאר. "עוד בחור שהיה לידי נורה בגבו. אף אחד מהאנשים שהיו בתוך הסניף לא ניסו להתנגד, כולם שתקו וחששו. אני אמרתי 'שמע ישראל' וקיוויתי שאצא מזה בחיים. חשבתי שאמות".

לדברי ועקנין, הוא ניצל לאחר שאדם ששהה בתוך הבנק שכב עליו ונורה –"השודדים חשבו שהוא עצמו מת – הם חשבו שאני כבר לא בחיים ולא ניגשו לבצע וידוא הריגה גם בי. הם פשוט ירו לכל עבר ולא דרשו כסף", אמר ועקנין..

"המשטרה הגיעה למקום אחרי חצי שעה בערך, אבל פרצה מהר והתחילה להציל אנשים. אני לקוח בבנק הזה כבר שלוש שנים ולא חשבתי בחיים שדבר כזה יכול לקרות", הוסיף . "אני מכיר חלק מהאנשים שהיו בתוך הבנק. היו במקום לפחות 4 פקידים שאני חושש שנפגעו".