הוא זכאי -ליברמן חוזר למרכז הבמה הפוליטית

לאחר מתח רב במערכת הפוליטית- זוכה איבט ליברמן, היום (ד'), בית משפט השלום, בהרכב של שלושה שופטים, לאחר 15 שנים של דיונים וחקירות- קבע כי ליברמן זכאי.

ליברמן היה נראה בטוח בעצמו כשהגיע היום למשפט, ונראה היה שידע עוד קודם שייצא זכאי. ליברמן טען, במשך כל הדיונים הארוכים בעניינו, כי במעשיו לא היו כל פסול אתי או פלילי, אך הפרקליטות שללה את דבריו וסברה כי הפר את אמון הציבור.
השופטים מצאו כשלים בעדותו של דני איילון, שבשעתו, הייתה עדות שהעלתה את חומרת העבירות. והם אכן, אומרים שהם ילמדו את הכרעת הדין ויפיקו את הלקחים הנדרשים.
יש החוששים שמא הוא מחכה בפינה למפלגות החרדיות וכעת שיחזור למשרד החוץ, הוא ילמד אותם לקח.
נכון לרגע זה, צוהלים במחנה ליברמן, והשמחה ניכרת שם על פני כולם. אבי אבוחצירא מקורבו ויועצו של ליברמן: התבטא לאחר הזיכוי: "ענק, ענק, ענק"!!
ליברמן יצא אל הכותל, על מנת להודות על הזיכוי, הוא ברך, כמובן, על הזיכוי והודה לכל העוזרים והיועצים על תמיכתם ועזרתם וכך אמר: "אני מודה לבית המשפט, החלקהזה מאחוריי. רוצה להודות למשפחתי, לחברי ולצוות ההגנה, הולך להתמודד עם האתגרים החשובים שיש לנו במדינת ישראל".

מכל רחבי הקשת הפוליטית, שולחים הודעות ברכה לליברמן על זיכויו של ליברמן.
אריה דרעי שלח הודעת ברכה, מיד לאחר השמע דבר הזיכוי, ובה כתב: " אני שמח בשמחתו של ידידי ורעי ומברך אותו ואת משפחתו לרגל הזיכוי".

ח"כ הרב ישראל אייכלר בירך על הזיכוי פה אחד של אביגדור ליברמן: "הזיכוי חייב לפקוח עיני הציבור על רדיפות שלטון הרשע נגד כל מי שאינו שייך לאליטה שלהם, וכל הרשעה כולה כעשן תכלה…כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ"

צילום תמונה – פלאש 90 – עיבוד קוקר

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.