אשר אתה חסר: בני ברק חזרה לימי השבאב • פיצוצים בכל רחוב

אשר אתה חסר: בני ברק הבירה חזרה לימי השבאב:

 

עם צאת שלושה כוכבים החלו להישמע בעיר התורה והחסידות קולות נפץ עזים שהדהדו ברחבי העיר בני ברק: כתבי קוקר שנמצאים בבני – ברק מדווחים על סדרה של פיצוצים שנשמעו במרכז העיר, האנרכיה שולטת: כטוב ליבו ביין יעשה כל פרחח ואיש.

לידי מערכת קוקר מגיעים דיווחיים רבים מגולשים אשר מדווחים על קריסה מוחלטת של פקחי עיריית בני ברק אשר בחוזר תיאום משווע מאפשרים לנערי השוליים לעשות ככל אשר ליבם .

ישראל פדר מבני ברק מספר על כך שעם צאת השבת החלו נשמעים פיצוצים בכל הרחובות – זר שהיה מגיע לבני ברק היה בטוח שנקלע בטעות לרצועת עזה, " זה כמו שדרות בעיצומה של מלחמה בדרום" , הוא אומר.

"פיצוצים ונפצים נשמעים מכל סמטה, נוער השולים חוגג ועושה שפטים בנערים ובזקנים אין דין ואין דין איש הישר בעינו יעשה" ,מספר לנו משה בלק .
"התושבים פוחדים לצאת מהבתים". ילדים צועדים ברחוב מפוחדים, מפחד נערי השבאב.

בכיר בעיריית בני ברק מאשר את הדיווחים ואומר בשיחה לקוקר, כי "רחוב רבי עקיבא המרכזי בבני ברק הפך למקום שמפחיד להסתובב בו", הוא מתאר, "הגנים הציבורים נכבשו על ידי נערים פוחזים שמטילים את אימתם על נערות וילדים תמימים".

בשנים האחרונות חלה ירידה דרמטית במספר התקריות בתוך בני ברק בזכות פעילותו הנמרצת של הרב יעקב אשר.

אשר פעל בעבר מול קציני ומפקדי המשטרה האיזורית וכך התנהלה העיר למופת, נערי השוליים אשר הטילו את אימתם על הרבים נסוגו ואשר בתמורה ארגן בעבורם מסיבת ענק בפאתי העיר.

דוד תושב ב"ב מספר לקוקר על פעילותם של נערי השוליים, "ישר עם צאת השבת הבחנתי במספר נערים שנעים מרחוב סוקלוב באוטובוס שמלא בנערים חילונים בדרכם לחגיגות במרכז ב"ב.
תושבי בני ברק כבר מרגישים בחסרונו של אשר, שבוע הוא כבר לא בתפקיד ובני ברק כמרקחה.

האכזבה היא בעיקר מעוזריו של ראש העיר שנשארו אם ראש העיר הנכנס רובינשטין, במיוחד נתי נחום האיש שנחשב לאיש החזק בתחום, מאכזב את הבני ברקים.

את תגובת עירית ב"ב לא הצלחנו לקבל עד כה, ושתתקבל נשמח לפרסמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.