אשר מחמיא לפירון: "עזרת בתיקצוב בנות בתיה"

ח"כ יעקב אשר מפתיע: מודה לשר החינוך פירון על עזרתו במציאת פתרון לתקצוב תנועת 'בתיה' ודורש ממנו לממן את פעילות קייטנות הקיץ לילדי בתי הספר החרדיים

 

בדיון בוועדת החינוך של הכנסת בעניין תקציבי ארגוני הנוער והחינוך הבלתי פורמלי ובהשתתפות ראשי ארגוני הנוער וביניהם תנועת 'בתיה', 'דגל ירושלים' ועוד ארגונים רבים,הודעה  ח"כ  יעקב אשר  לשר החינוך שי פירון על החלטתו לתמוך בארגוני הנוער. כזכור לפני מספר חודשים, תנועות הנוער הצרו את דרכי תנועת 'בתיה' ובפעילות משותפת מול משרד החינוך נמצא פתרון ע"י הכללת תנועת בתיה במסגרת ארגוני הנוער.

ח"כ אשר הוסיף שהוא בדרך כלל לא נוהג להחמיא לחברי הממשלה הזו, ובטח שלא לנציגי 'יש עתיד' שחרטו על דגלם לקעקע את זהותה היהודית של המדינה. ובכל זאת הפעם יצא מגדרו ואמר שכיוון שהוא מאמין בחינוך הבלתי פורמלי ובארגוני הנוער הוא שמח על כך שגם שר החינוך פירון שותף לכך, ומעמיד את ארגוני הנוער בסדר עדיפות גבוה במשרד החינוך. ח"כ אשר ביקש מהוועדה לתת רוח גבית למשרד החינוך להמשיך ולהגדיל את תקציבי ארגוני הנוער בישראל. אני מקווה ,הוסיף ח"כ אשר ששר החינוך יחזור בו ברגע האחרון מהחלטתו השערורייתית בדבר אי הכללת תלמידי החינוך החרדי במימון קייטנות הקיץ לתלמידי בתי הספר הממלכתי, ושתימצא הדרך לתקצב את פעילות הקיץ של בתי הספר מהמגזר החרדי.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.