אשר על הסקרים: "בזכות גפני וליצמן"(וידאו)

ח"כ יעקב אשר מ'יהדות התורה' התייחס לעליית מפלגת 'יהדות התורה' בסקרים וייחס זאת לפעילות החברתית של המפלגה, אשר החמיא לחבריו משה גפני ויעקב ליצמן שפעילותם היא זאת שמביאה לעליית 'יהדות התורה' בסקרים. {מחמיא לחברים}

ח"כ יעקב אשר מ'יהדות התורה' התייחס לעליית מפלגת 'יהדות התורה' בסקרים וייחס זאת לפעילות החברתית של המפלגה, אשר החמיא לחבריו משה גפני ויעקב ליצמן שפעילותם היא זאת שמביאה לעליית 'יהדות התורה' בסקרים.

בראיון לתכנית האקטואליה השבועית "הנבחרים" אצל דוד בן בסט ב-VOD – Hot אמר אשר: "אנחנו מייצגים ברוב הדברים את כל הציבור החרדי, לא הייתי חוגג על הסקרים הללו, אנחנו נעלה בכוח שלנו, אבל לא נשתה ולא נגנוב קולות לאף מפלגה, עלינו ב-15 אלף קולות בבחירות האחרונות, הרבה מאוד אנשים שאינם חרדים יצביעו ליהדות התורה".

לדברי אשר הסיבה לעליית המפלגה בסקרים בשל כך כי מדובר "במפלגה כמעט הכי חברתית שיש בכנסת, וזה פעילות של גפני בנושא סגירת מפעלים רפורמות לניצולי שואה, אנחנו מפלגה חברתית שמייצגת זכויות של ציבור מסוים אבל פועלים בנושאים חברתיים עבור כלל הציבור כמו רפורמות בבריאות של שר הבריאות ליצמן".

אשר נשאל "האם לפיד מנסה להתקרב אליכם"? "מטרתו להיות ראש ממשלה, הוא צריך לשים את חלק מהמטענים שהוא בא מהבית בצד אם הוא רוצה לייצג את כלל אזרחי המדינה, התברר לו שהוא עשה טעות חמורה אמרתי לו, תראה בהיסטוריה כי לא היה ראש ממשלה אחד מכל הראשי ממשלות שלקח ציבור מסוים ושם עליו איקס! אתה רוצה להיות מנהיג? לא תהיה מנהיג!".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.