בנסיבות טרגיות: הרבנית פינטו פונתה לבית חולים

צוותי רפואה הוזעקו לבית הרב פינטו באשדוד פינו את רעייתו לביה"ח לאחר שככה"נ בלעה כמות גדולה של כדורים. מצבה טוב

על רקע גזר הדין והרשעתו של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו במתן שוחד והלבנת כספים, ווח אתמול כי צוותי רפואה הוזעקו לבית הרב באשדוד. על פי הפרסומים נראה כי אשת הרב, רבקה דבורה פינטו, פונתה לבית החולים 'ברזילי' באשקלון לאחר שככה"נ בלעה כמות גדולה של כדורים.

הרבנית מאושפזת בבית החולים 'ברזילי' ומצבה מוגדר טוב, בני משפחתה שוהים לצידה ומתפללים לשלומה.

גורם במשפחתו של הרב מסר: "אנחנו מתפללים לשלומה של הרבנית יחד עם אלפי החסידים. בעבר התריעו בפני הרשויות על מצבה. לצערנו לא גילו כאן את הרגישות הנכונה. אנו בטוחים שתשוב במהרה לאיתנה".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

הרבנית פינטו הייתה מעורבת אף היא בפרשת השוחד, כאשר את תשלום השוחד לכאורה, שהסתכם בעשרות אלפי שקלים, העבירה על-פי החשד רעייתו של הרב פינטו אל אשתו של תת-ניצב ברכה. במשטרה הבהירו כי האחרון דיווח על ההתרחשויות לממונים עליו – ראש אגף החקירות, ניצב יואב סגלוביץ', והמפכ"ל, רב-ניצב יוחנן דנינו.

לפני מעט יותר מחודשיים הטיל בית המשפט שנת מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי ומיליון שקל קנס – על הרב יאשיהו פינטו בבית המשפט המחוזי בתל אביב. בית המשפט אישר את הסדר הטיעון בעניינו של הרב פינטו, שהורשע במתן שוחד לראש היחידה הארצית לחקירות הונאה לשעבר תת-ניצב אפרים ברכה. הרב פינטו יחל לרצות את עונשו ב-28 ביוני, והוא צפוי לערער לבית המשפט העליון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.