אשת החשוד החרדי: "רק חיבק אותם"(וידאו)

האב החרדי הואשם בעבירות חמורות בבנותיו, רעייתו יוצאת להגנתו: "בעזרת השם האמת תצא לאור". לדבריה, מטפלת ששכרה המשפחה היא זו שגרמה לבנות להתלונן. {יוצאת להגנת בעלה}

האב החרדי הואשם בעבירות חמורות בבנותיו, רעייתו יוצאת להגנתו: "בעזרת השם האמת תצא לאור". לדבריה, מטפלת ששכרה המשפחה היא זו שגרמה לבנות להתלונן.

בשבוע שעבר הותר לפרסום כי אב ל-11 מירושלים הואשם בעבירות קשות בשתיים מבנותיו במשך למעלה מעשור. הערב (שלישי) אם הבנות התייצבה לצידו, בצעד יוצא דופן למש נוסבאום בערוץ 2 וגוננה עליו. "הבן אדם הזה הוא בן אדם טוב לכל, כולם מתגעגעים אליו, כולם רוצים שהוא יחזור", סיפרה, "בעזרת השם האמת תצא לאור".

"הוא בן אדם טוב ותומך לאורך כל השנים", הוסיפה האם – שדחתה את האפשרות שמעשי האונס התרחשו מתחת לאפה בין כותלי הבית. "מה נראה לך, שאם אני נמצאת בבית אז אני לא אראה דברים? תגיד, זה נראה לך הגיוני שמישהו יאנוס לידי מישהו ואני לא אראה את זה?", הסבירה. האב הנאשם הוא קרוב משפחתו של אחד מהרבנים החשובים ביותר בעולם החרדי.

(באדיבות רשת)

עוד טענה האם כי מטפלת שבני המשפחה שכרו על מנת לאחות קרעים שנתגלו במשפחה היא זו ששטפה את מוחן של הבנות – והסיתה אותן נגד אביהן. "היא החליטה להשתלט על המשפחה שלנו ולהפוך את החיים שלנו לגיהנום. המטפלת הזו, שנעצרה ונחקרה, חשודה בסחיטה של עשרות אלפי שקלים מבני המשפחה תחת האיום: 'אם לא תשלמו, אפרסם כל מיני סיפורים עליכם'".

בהתייחסות להאשמות החמורות נגד בעלה סיפרה האם כי היא "בטוחה בדבר אחד – שהוא לא אנס, לא החדיר ולא עשה שום דבר כזה, בחיים שלו וגם כששאלתי אותו זה מה שהוא אמר לי". האם הוסיפה לגונן על אביהן של הבנות: "הוא אמר לי שהוא רק בסך הכל חיבק ונישק וליטף, אבל האמת תצא לאור".

כשנשאלה על אמיתות גרסת בתה, סירבה האם לומר מפורשות שבתה שהתלוננה המציאה את הסיפור. "אני לא רוצה להגיד עליה שקרנית, אני לא רוצה להגיד עליה עלילה, אבל יש פה דברים מעבר".

"השטן לא יכל לסבול את כל העוצמות, החסד והשלווה שהיו בבית הזה", שחזרה האם, שעדיין מאמינה באמונה שלמה בחפותו של בעלה. עוד הוסיפה וקיוותה "שהמשפחה תחזור להיות בשגרה רגילה, מאוחדת ומשפחתית. כולל שתי הבנות, בעזרת השם. כולנו נהיה ביחד באחדות, ביחד עם בעלי".

עו"ד יהודה פריד וטל גבאי, פרקליטיו של הנאשם, הוסיפו: "במגזר החרדי, גם אם יגידו שיש יחסים מקולקלים במשפחה, במיוחד שמדובר במשפחה הספציפית הזאת, באותה דקה המשפחה – הבנים, הבנות, כולם – פסולים לשידוך. הם נחשבים דרגה ג'. לדבר הזה לא יכלו להסכים". השניים הוסיפו כי זו הסיבה לתלונה על מעשי האונס הממושכים: "יותר מזה. גם האבא בעצמו הסכים להודות בדברים, רק שהיא תעזוב אותם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.