אשת הקצין החרדי נגד צה"ל(וידאו)

במשטרה החליטו לסגור את החקירה נגד מפרסמי המודעות המסיתות נגד הקצינים החרדיים. המשפחות זועמות על ההחלטה. האזינו

לפני כמה שבועות אשתו של אחד הקצינים החרדים, שפרטיו פורסמו במודעות ברחוב החרדי וזכו למתקפות, התלוננה במשטרה על הסתה בתקוה שהתוקפים יטופלו כמו שצריך.

אך לדאבונה היום הוחלט שם לסגור את התיק מחוסר אשמה. בשיחה עם חדשות 2 התרעמה האישה על החלטת המשטרה והביעה חשש מהשלכותיה.

"היו תמונות של בעלי שפורסמו בכל מדיה אפשרית ופשוט הגשתי תלונה על הסתה, זה פשוט הזוי שלא עושים עם זה כלום", מספרת האישה, שאף פנתה לרמטכ"ל בעקבות פרסום המודעות. "לצערי הרב יש לנו משטרה שלא פועלת ולא אחראית לשלום הציבור, עם כל הכבוד, לא נראה שניסו בכלל לעשות משהו".

אשת הקצין הוסיפה: "להגיד 'אין אשמה פלילית' זה אומר שמפקירים אותנו". והיא מודאגת: "אני עדיין חוששת, במיוחד לאור זה שסגרו את התיק. אני חוששת שמישהו יבוא, יחכה לו מחוץ לבסיס או באיזשהו מקום ויכול לפגוע בו. זה אנשים מטורפים".

בתגובה אמרו במשטרת פתח תקווה כי לא סגרו את התיק אלא את תלונתה של אשת הקצין ע'. והוסיפו כי,"חומרי החקירה הועברו לתיק אחד שמתנהל באותו עניין, כך שיכול להיות שבסופו של דבר יימצאו האשמים וייעשה קץ לקמפיין נגד החיילים החרדים".

צפו בדיווח של יאיר שרקי במהדורה המרכזית (באדיבות רשת)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם אין דין למטה – יש דין למעלה.
  בחורים חושבים שהעולם הפקר – והאומר הקב"ה וותרן – יוותרו חייו.
  פתאם לפתע יבא שברם.

  מנחם |
  הגב
 2. מדוע אתר שמכבד עצמו חוזר על טעותו שוב ושוב ….אין מושג חרדי בצבא….חרדי- אדם רותח לקיום התורה והמצוות….צבא- מקום מצנן ומקפיא לכל דבר שבקדושה…ולכן לכתוב חרדי בצבא…. זה מזכיר מרק רותח מהמקפיא…אז בקשה לדייק ובמקום חרדי לכתוב דתי או חרד״ק וכדו׳ ,ושיפסיקו אותם המשרתים בצבא להשתמש בתואר שם חרדי שלא הולם אותם בשרותם בצבא

  חרדי גאה |
  הגב