אשת הרב מהצפון הוקלטה: "הוא סיפר לי שהוא היה עם שתי נשים" (הקלטה)

בשיחה שהגיעה לידי חדשות 2 Online נשמעת רעייתו של הרב עזרא שיינברג, מספרת כיצד התוודה בפניה על כך שהיה עם נשים שהגיעו להתייעץ עימו – האזינו

הרב עזרא שיינברג ראש ישיבות אורות האר"י הכחיש כי פגע בנשים,  אך חדשות 2 Online מפרסם הקלטה של שיחה שבה מספרת רעייתו של הרב מהצפון כי התוודה בפניה על המעשים.

(באדיבות רשת)

בשיחה נשמעת רעייתו של הרב כשהיא משוחחת עם רב העיר צפת שמואל אליהו, שחשף את הפרשה.

בהקלטה היא היא מודה בפניו כי בעלה סיפר לה על כך שהיה עם שתי נשים במסגרת  "טיפול הרפייה" שערך להן בשעה שהגיעו להתייעץ עמו.

"ידעתי…הרב זה לא מישהו ש'ייצא מהבית' בלי ידיעתי. ידעתי על כל ההרפייה שם, אני ידעתי, ידעתי שהוא עושה", נשמעת רעייתו של שיינברג בשיחת הטלפון. הרב אליהו מנסה להקשות עליה ושואל האם ידעה מה הוא עושה בזמן ההרפיות. "הוא אמר לי שזה חלק מהברכה וגם קיבלתי את זה", היא מדגישה בפניו.

הרב אליהו סיפר על הדברים ששמע משיינברג במהלך הבירור שנערך לו. "לנו הוא סיפר, אולי הוא שיקר, שאת יודעת רק על ההרפיות ואת לא יודעת שהוא היה עם נשים אחרות", אומר לה הרב אליהו. הרעייה מודה בשלב זה ואומרת: "את זה אחר כך הוא סיפר לי, על שתיים…כן רק על שתיים".

 

עורך הדין אפרים דמרי המייצג את הרב שיינברג מסר בתגובה לחדשות 2 כי "מכיוון שמדובר בחלק מחומר חקירה, לכן לא ניתן להגיב לתוכן ההקלטה. אשתו של הרב תומכת בבעלה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.