אשת הרוצח מיררה בבכי: "בעלי זכאי" (וידאו)

לאחר ההחלטה להרשיע את בעלה אשתו אולגה הייתה נסערת והאשימה: "הוא נפל קורבן בידי המשטרה והפרקליטות". אמרה בקול שבור והבהירה: "בעלי זכאי, הם לא רוצים להודות שעשו טעות ענקית והרסו חיים, לא לבנאדם אחד אלא לשתי משפחות". { דרמה בבית המשפט}

דרמה הבוקר בבית המשפט העליון, בהחלטה על חודו של קול החליט בית המשפט להרשיע את רומן זדורוב ברצח הילדה תאיר ראדה בבית הספר בקצרין.

לאחר ההחלטה אשתו אולגה הייתה נסערת והאשימה: "הוא נפל קורבן בידי המשטרה והפרקליטות". אמרה בקול שבור והבהירה: "בעלי זכאי, הם לא רוצים להודות שעשו טעות ענקית והרסו חיים, לא לבנאדם אחד אלא לשתי משפחות".

צפו- באדיבות רשת

זדורוב הייתה נסערת בראיון לכלי התקשורת מחוץ לאולם הדיונים. "ראינו פה שוב השחתה, הם לא יכולים לזכות כי מכאן יתחילו הרבה בעיות. לצערי, בשבילם הכי חשוב זה היציבות שלהם בתור מערכת משפט – הם לא רוצים להודות שעשו טעות ענקית"."הם לא קראו את החומר כי זה הרבה זמן וזה תיק עמוס" המשיכה זדורוב. "כל החומר הזה בנוי על שקרים של המשטרה והפרקליטות. מתי תפסיקו לפחד? אני רוצה שאנשים יקומו ויגיבו, כי מחר זה יכול להיות כל אחד מכם. מה יש להם נגד בעלי?".אולגה זדורוב הדגישה כי רוצחיה של תאיר עדיין חופשיים: "אני מרחמת עליהם שהם לא קיבלו את האמת כי זה הוביל לזה שלא יחפשו את הרוצחים. אם היום היה זיכוי היינו יוצאים לחפש את הרוצחים". היא סיפרה ששוחחה עם בעלה שלשום והוא היה בטוח שייצא זכאי: "הוא תמים מאוד. הוא נפל קורבן בידי המשטרה והפרקליטות. הם לא רוצים לרדת מהעץ ושומרים על המקום שלהם והתפקיד שלהם. אני לא ארגע עד שהעניין ייגמר בטוב. אני ממשיכה להילחם ומי שיצטרף אני אשמח".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.