אשת תקשורת: "לפיד ניסה להטריד אותי"

אשת תקשורת ותיקה חושפת בדף הפייסבוק שלה כי לפני כ-50 שנה טומי לפיד נכנס לביתה בלונדון וניסה להטריד אותה

סילבי קשת אשת התקשורת חושפת בדף הפייסבוק שלה כי לפני כ-50 שנה טומי לפיד נכנס לביתה בלונדון וניסה להטריד אותה.

בפוסט נרחב בדף הפייסבוק שלה תיארה קשת כי טומי לפיד שמת לפני מספר שנים ואביו של יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, ניסה להטריד אותה אחרי מסיבה בלונדון

"ב-1963 באתי ללונדון בפעם הראשונה ושכרתי חדר בדירה גדולה של חברתי בקנזינגטון. בילינו נהדר. ערב אחד הפצירה בי להצטרף אליה לביתו של השגריר אהרון רמז שערך מסיבה לכבוד כתב רויטרז שחזר משליחות ארוכה באפריקה. אני שונאת אירועים כאלה, אבל מה לא עושים בשביל חברות", היא מספרת, "נתקלתי שם בטומי לפיד, קולגה, שהיה אז כתב מעריב בלונדון. שמחנו לראות זה את זו. הסתובבתי וראיתי את אורח הכבוד , כשהיה טייס במלחמת העולם 2. עמדנו סביבו, וניגש גם טומי שסיפר לו בחשיבות תהומית שזה אך חזר מסיור באפריקה של שלושה שבועות והסביר לו מה צריך לעשות עם אפריקה. כמה זמן היית שם? שאל. 16 שנה השיב בחיוך הכתב".

קשת שהגיעה אל ביתה מספרת: "התחלתי להשתעמם ואמרתי לחברתי שאני הולכת הביתה. טומי שאל אם נוכל לחלוק מונית. בהחלט, אמרתי לו שאני גרה בקנזינטון. אני לא רחוק משם אמר. הגענו עד לדירה שגרתי בה וטומי אמר: נזכרתי שאני מוכרח לטלפן לאנשהו. אני יכול לעלות אתך?כמובן. עלינו, הסרתי את מעילי והוא קשקש משהו לתוך האפרכסת. פתאום נפנה אלי, הפיל אותי על השטיח. נחבטתי בראשי, נתתי לו ברכייה, וכשהתכווץ הוספתי גם דקירה עם העקבים הגבוהים".

"אינני יודעת מניין היו לי הכוחות הייתי קטנה וצנומה, אבל הכעס נותן המון כוח. בעודנו מכווץ, קמתי, רצתי למטבח וגם שפכתי עליו קומקום מלא מיים. לקחתי את מעילו וזרקתיו מהחלון. הוא הסתלק בבושת פנים. את נקמתו ביטא כעבור שנים רבות כאשר שמו לי את הפצצה בפקודת גנדי. מה את מתפלאה ,שאל בטורו. את הרי מניחה כל יום ששי פצצה במפתן ביתו של פוליטיקאי", היא מסיימת את סיפורה שזכה להדים רבים ברשת.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא כשיר????

  אמרו לי הוא לא יודע…. מסתירים….
  נראה יודע בדיוק מה קורה נחוש בדעתו… האמת גרם לי לחשוב גם שהם צודקים וגם כמה אני חי בבועה והשמצות, כנראה וידאו של דקה שווה שנה של הכפשות השמצות וקמפיינים מרושעים.
  חחח שיגעו בו… לא מתמודדים עם התלמידים שלו איך התמודדו איתו??

  צחי |
  הגב