"אתה לא יכול לדגמן בקמפיינים של דוריטוס"

הזמר החרדי מאיר גרין, שהופיע' בתכנית הכוכב הבא' הוזמן להתייצב בלשכת הגיוס אחרי שהתברר שאינו לומד בישיבה כנדרש. {צה"ל לזמר }

צה"ל ממשיך לפעול בתוך הפייסבוק ולגייס לשורתו חרדים שנשרו מעולם התורה. הזמר החרדי מאיר גרין, שהופיע' בתכנית הכוכב הבא' הוזמן להתייצב בלשכת הגיוס אחרי שהתברר שאינו לומד בישיבה כנדרש – כך מפרסם משה הלר באתר מיינט.

גרין  בחור צעיר בן 23 תושב הר שמואל,  הדהים את צופי תכנית הריאליטי כשביצע לפני כשלושה חודשים את גרסת הגולדון בוי" החרדית.

גרין סיפר למנחי התכנית על עתידו "הייתי אבוד בישיבה כי לא מצאתי את עצמי. לא הרגשתי סיפוק או הרגשה טובה", סיפר לצופים. כשנשאל באיזו ישיבה הוא לומד ענה: "אני מעדיף לא להגיד. אני לא רוצה לגרום בעיות".

במקביל גרין דגמן בעיתונות החרדית בקמפיין של דוריטוס מה שעורר גבות בקרב המערכת הבצאית שם  הודיעו לו שמעמדו כבן ישיבה בוטל והוא יחויב להתייצב בלשכת הגיוס.

גורם בצה"ל סיפר שהם לא התקשו לעקוב אחרי גרין, בצה"ל סברו שאחרי פריצתו ב'כוכב הבא' הוא שב ללימודיו בישיבה, אלא שלאחר תקופה  גרין פצח בקמפיין 'הד סטארט' לגיוס 97 אלף שקל למימון אלבום שאותו הוא משלים. אתה לא יכול להיות במעמד של תורתך אומנותך ולהופיע ב'כוכב הבא' ולדגמן בקמפיינים של דוריטוס", הסבירו בצבא. "אם הצבא יתעקש הוא ייקח אותו ללהקה צבאית או למשהו אחר. מצד שני יכול להיות שימצאו פתרון שהוא יוכל לשלב עבודה עם שירות", טוען גורם בצבא.

 

מנהלו האישי, אסף ראב, אמר בתגובה למיינט שהם מנסים למצוא פשרה מול רשויות הצבא ואם הזמר אכן יתגייס הם יודיעו על כך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.