"אתם אוכלים בשר חמורים וגמלים. בתאבון!"

על רקע הפרסומים על בשר פיגולים שמוברח משטחי הרש"פ לישראל, חושף הרב אמנון יצחק עדויות מזעזעות בנושא. צפו{רבי אמנון מתריע}

תרמית הבשר הגדולה: שבועיים לאחר הפרסומים על טונות של בשר מזויף שעושה את דרכו משטחי הרש"פ למסעדות מובילות בארץ, חושף הרב אמנון יצחק עדויות מזעזעות בנושא. וכן, זה קורה גם במסעדות מהדרין. צפו

כזכור, לפני כשבועיים נתפסו במפעל בשר בכפר כנא שבגליל התחתון 12 טונות של בשר פסול שמקורו ברשות. על פי החשד, מדובר בבשר גמלים וחמורים ובמשטרה טוענים כי מקורו באותה הרשת.

69215800992759640360no69215820100074640360no

יום קודם לכן דיווחנו כי 20 טונות של בשר מזויף עשו את דרכן מהרשות הפלסטינית למסעדות הכי מוכרות בישראל: ממסעדת סוהו בראשון לציון דרך דיקסי בתל אביב ועד זוזוברה ועד העצם.

על פי החשד, המבריחים הכניסו במרמה את הבשר משטחי הרשות הפלסטינית לישראל במשאיות בעלות דפנות כפולות ובשיטות הסלקה נוספות. הבשר המוברח נמכר למסעדות מובילות וכן לחנויות שונות לממכר בשר, זאת תוך זיוף מקורו, אישור וטרינרי, תאריכי התפוגה של המוצרים, תאריכי השחיטה והכשרות.

Asav5ioxsj-JxSf4uRo2gw5fCxARUTrF8QxFK_l7kJ6m

חברי הרשת שנעצרו נחקרו במחלק התשאול של היחידה המרכזית של משטרת מחוז ש"י. במהלך החיפושים הלילה נתפסו כ-30 טונות בשר, עשרות אלפי שקלים במזומן וכן כלי רכב ששימשו לביצוע העבירות. הפרשייה נמצאת כרגע בשלב החקירה הגלויה וצפויים מעצרים נוספים, וכן חקירתם של עשרות לקוחות.

מהחקירה עלה כי יבואן פלסטיני אשר רכש בשר המיועד לרשות הפלסטינית בדרום אמריקה, ייבא אותו ארצה לנמל חיפה. מהנמל בחיפה הועברה הסחורה למחסן בא-רם שבירושלים, ומשם הוברח הבשר בשיטות שונות לשטחי ישראל דרך מחסומים שונים בתת-תנאים המנוגדים להנחיות משרד הבריאות ותוך סיכון שלום הציבור.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה אתם נותנים לו במה? אפילו אם הוא אןמר דברים נכונים יש לדעת שהוא גם מנפח לא מעט כדרכו. וגם אתם נותנים לגיטימציה לדברי הבזיון שלו על גדולי ישראל!

    אוהבו זה שנים אך לא מקבל בזיון ת"ח |
    הגב