"אתם יורדים על שוטרים – תעשו חשבון נפש על הרצח"

השר ארדן תקף בחריפות את החכי"ם הערבים "אתם יורדים על שוטרים – תעשו חשבון נפש על הרצח"

בעקבות הצעת אי האמון של החכי"ם הערבים נגד הממשלה בגלל חוסר דאגתה לרצח באוכלוסיה הערבית השר לביטחון הפנים גלעד ארדן השיב היום על הצעת האי אמון של חברי הכנסת הערבים ואמר "איפה השקר הגדול יותר של חבר הכנסת חאג' יחיא ושל חברי הרשימה המשותפת. ואי אפשר שלא להזכיר, בהקשר הזה- את "משל היתום".

"מה זה משל היתום? כולם כאן מכירים, אבל טוב להזכיר. אותו יתום שגם רוצח את ההורים שלו, ואז בא לבית המשפט ומבקש רחמים מהשופט כי הוא יתום, אבל אתם גרמתם לזה שתהיו יתומים, כי אתם המנהיגות של ערביי ישראל, ואנחנו שמחפשים את שיתוף הפעולה שלכם כדי לאכוף חוק וסדר ביישובים הערבים".

השר לביטחון פנים הוסיף ואמר "ממי נבקש את שיתוף הפעולה? מבאסל באסל גטאס? הוא הרי בכלא כי הוא הבריח פלאפונים למחבלים. מימי? מאיימן עודה שמסית יום וליל, וקורא לאוכלוסייה הערבית להתנגד ולשפוך דם. ממי? מג'מאל זאחלקה שחפץ בחיסולה של המדינה היהודית. מחנין זועבי שהולכת ויורקת על שוטרים ערבים שמנסים לאכוף חוק".

השר ארדן המשיך לתקוף בחריפות את החכי"ם הערבים ואמר "ידעתי שתצאו ואתם באמת לא יכולים לשמוע את האמת. קדימה. אודרוב. צאו."

"ממי? מחנין זועבי? שעד שמצטרפים סוף סוף שוטרים ערבים, תודה לאל למשטרת ישראל, היא יורקת עליהם וקוראת להם: "בוגדים", ואז מורשעת בבית משפט, או ממי? מעזמי בשארה שבוגד במדינה וברח מכאן, או ממי? מאבו-ע'ראר שכל יום מנהל חיים פוליגמים? ממי אתם רוצים שנשתף פעולה כדי לעזור לאוכלוסייה הערבית במדינת ישראל?".

"אז בואו נאמר את האמת: מי שצריך לעשות חשבון נפש על הרצח ועל אי אכיפת החוק בחברה הערבית- זה קודם כל אתם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.