שיפור במצבו של מרן הגר"ח קנייבסקי

נמשכות התפילות בעולם היהודי לרפואתו של מרן שר התורה. הבוקר התקיים מנין מצומצם בחדרו שבבית החולים {לקיים בנו}

מתפללים לרפואת מרן שר התורה: בעולם היהודי נמשכות גם הבוקר התפילות והעצרות לרפואתו של מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי. פרופ' מרדכי רביד מ'מעייני הישועה' עדכן הבוקר על שיפור קל במצבו של מרן.

בראיון לתכנית 'חדש על הבוקר' בהגשתו של נעם זיגמן ברדיו 'קול ברמה' הוסיף הפרופסור רביד: "אנחנו עוד לא מדברים על שחרורו של הרב. עצם זה שהרב מדבר איתנו ומתפלל זה כבר יותר טוב, אתמול מצבו של הרב היה קשה יותר".

כזכור, אמש דיווחנו כי בשל חולשה, מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לא יצא לתפילות בבית הכנסת 'לדרמן' בשבת האחרונה, התפילות התקיימו במעונו בהשתתפות קהל מצומצם.

ביום שישי אחר הצהריים התלונן מרן הגר"ח בפני בנו הגראי"ש קנייבסקי כי אינו חש בטוב, לאחר בדיקה התברר כי חום גופו עלה, אך בעצת רופאו האישי הוחלט לא לפנותו אל בית החולים.

אמש (מוצ"ש) פונה הגר"ח לבדיקות מקיפות בבית החולים 'מעייני הישועה'. הגר"ח פונה ברכב פרטי של נאמן ביתו. בהתייעצות עם רופאים בכירים הוחלט כי מרן שר התורה יישאר למעקב גם ביממה הקרובה.

הגר"ח שומר על סדר יומו בתפילות המתקיימות במעונו אך ללא קהל מבחוץ עם מניין מצומצם. כמו כן אין קבלת קהל באופו רשמי מלבד מקרים דחופים המונחים על שולחנו. בימים הקרובים ככל הנראה לא תתקיים קבלת קהל עד להבראתו השלמה.

מקורביו מספרים כי למרות הכאבים העזים, הרי שבתפילות בברכות העמידה עמד מרן הגר"ח בכל מהלך תפילות השמונה עשרה. המקורבים מציינים כי ככל הנראה מדובר בחולשה כללית שתחלוף עד מהרה ומביעים את תקוותם הרבה כי בעזרת ה' כבר בימים הקרובים ישוב מרן הגר"ח לאיתנו ולשגרה מלאה.

יצויין, כי סדר יומו של הגר"ח קנייבסקי כולל פעילויות רבות מסביב לשעון בכל שעות היממה, לימוד תורה, חברותות, ברכות והכרעות גורליות בנושאים פרטיים וציבוריים בכל רחבי העולם היהודי.
הציבור נקרא להעתיר בתפילה להמשך בריאותו של מרן הגאון רבי שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים לרפואה שלמה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.