'אתרוג' מציגה: מערך הרובוטים החדש

היסטוריה ברימון! חברת האינטרנט המהיר, מציגה את המילה האחרונה בטכנולוגיית סינון אינטרנט לציבור החרדי. ההישג הדיגיטלי המרשים, מתאפשר בזכות 3 רובוטים משוכללים הפועלים עצמאית 24 שעות ביממה. { פיתוח טכנלוגי}

בתום מחקר ופיתוח ארוך, היסטוריה ברימון! חברת האינטרנט המהיר, מציגה את המילה האחרונה בטכנולוגיית סינון אינטרנט לציבור החרדי. ההישג הדיגיטלי המרשים, מתאפשר בזכות 3 רובוטים משוכללים הפועלים עצמאית 24 שעות ביממה.

בכך, שוברת רימון את תקרת הישגי הסינון, שהיא עצמה פיתחה בדור הסינון הקודם. החברה משתבחת בפעילות אוטומטית באמצעות רובוטים עוצמתיים בזמן אמת, הסורקים את היקפיה העצומים של רשת האינטרנט. שום צוות אנושי, ויהיה גדול ככל שיהיה לא מסוגל לבצע זאת. הסריקה והסינון נעשים באופן אוטומטי תוך כדי שמירה על פרטיות הגולש, מבלי להתפשר על איכות ההגנה.

הטכנולוגיה החדישה, יודעת להציג את מה שצריך למי שצריך. הווי אומר, הרובוט המסנן לא מציג לכולם את אותו סינון, גם כשמדובר בתוכן צנוע. ברור הרי, שאברך פשוט לא צריך לראות מידע ותמונות שמעניינים איש עסקים, למשל, סוכן נסיעות או גרפיקאית.

מערך הרובוטים האוטומטי שאתרוג מציג היום בגאווה רבה, מלווה את הגולש כמו שומר ראש. ולכן, כמו ששומר הראש של ראש הממשלה, נכנס לחדר לפניו ע"מ לבדוק שהשטח פנוי, כך בדיוק, נכנסים הרובוטים של אתרוג לכל תוכן אפשרי שבריר שניה לפני הגולש, כדי שיוכלו להגן עליו, ממש – כמו שומרי ראש אמיתיים, במהירות ובביטחון מלא.

משפחת הרובוטים של אתרוג, בנויה משלושה רובוטים משוכללים שלכל אחד התמחות משלו:

  • רובוט קורא הטקסט – סורק מילים וטקסטים בכל אתר ואתר. רובוט הטקסט מזהה את התוכן, מזהה את ההקשר שלו ויודע לפתוח או לחסום אתרים לפי התוכן, ואפילו לחתוך טקסט בעייתי מתוך אתר. כללי הסינון של הרובוט נבנו בשיתוף מפקחים מקצועיים אשר נסמכו על-ידי גדולי הדור, הכללים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם לחידושים הטכנולוגיים.
  • רובוט סורק התמונות – סורק את התמונות בזמן אמת, לפני שהעיניים של הגולש נחשפות להן, וסוגר את מה שלא צריך לראות. רובוט התמונות יודע לצלול עד לפיקסלים של כל תמונה ברשת המקוונת ובהתאם לפיקסלים לזהות – אם מדובר בתוכן לא צנוע ובהתאם, לקבל החלטה. הרובוט מבצע את תפקידו בננו-שניות (מיליארדית השניה), כלומר, ללא השפעה על מהירות הגלישה. ועדיין, צוות מיומן של נשים לא יהודיות שעבר מיונים והכשרות קפדניות, מפקח על הפעולה התקינה של רובוט התמונות. הרובוט עובד ונותן לגולשים תשובות בזמן אמת, פותח וחוסם תמונות, או גוזר תמונה החוצה מתוך אתר, והמפקחות הגויות מבקרות את החלטותיו, ועורכות לו QA (Quality Assurance, אבטחת איכות).

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.