אתרי זאפ עומדים למכירה ללא ידיעת העובדים

ועד העובדים בזאפ כינס הבוקר אספת עובדים בחברה, על מנת לדון בצעדים הצפויים

בהמשך לפרסומים על המו"מ שמנהלת קרן אייפקס למכירת קבוצת אתרי זאפ לאקסל שפרינגר, יו"ר איגוד עובדי הסלולר האינטרנט וההייטק בהסתדרות, יקי חלוצי, הוציא מכתב חריף להנהלת זאפ, בו האשים את התנהלות החברה בהיעדר תום לב ובניסיון מכוון להסתיר את הצעד הדרמטי מנציגות העובדים

יו"ר איגוד עובדי הסלולר האינטרנט וההייטק בהסתדרות, יקי חלוצי, פנה לפני זמן קצר למנכ"ל קבוצת זאפ, אילן צחי, ומתח ביקורת חריפה על התנהלות החברה בעקבות הסתרת המידע הנוגע לכוונתה של קרן אייפקס למכור את קבוצת אתרי זאפ, ללא קיום היוועצות ומו"מ עם נציגות העובדים כמתחייב.

חלוצי הזכיר בפנייתו כי בפגישה האחרונה שהתקיימה בין הצדדים, מנכ"ל זאפ לא ציין "ולו ברמז את רעידת האדמה שהתבשרנו עליה היום בבוקר באמצעות כותרות העיתונים". עוד נכתב בפנייה כי "עצם ההסתרה מהווה חוסר תום לב בהתנהלות החברה".

חלוצי הדגיש כי למהלך צפוי של שינוי הבעלות, השלכות מרחיקות לכת על ציבור העובדים, זכויותיהם וביטחונם התעסוקתי, וקרא להנהלת החברה "להיכנס באופן מיידי למשא ומתן קיבוצי בעניין זה".

במקביל לכך, ובעקבות הפרסומים בעיתונות הכלכלית ועד העובדים בזאפ כינס הבוקר אספת עובדים בחברה, על מנת לדון בצעדים הצפויים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.