"את המשגיח לא מעניין מה חושבים בעולם"

הדיון בעניינו של המשגיח החשוד בתקיפת שלושת בנות משפחתו ייפתח בשבוע הבא ב-2.6 בבית המשפט בירושלים. עורך הדין יהודה פריד שמייצג את המשגיח המתעלל אומר בשיחה ל'קוקר' כי המשגיח לא מתרגש מהפרסום שמסעיר את הרחוב החרדי. { פרשת המשגיח}

משפט המשגיח: הדיון בעניינו של המשגיח החשוד בתקיפת שלושת בנות משפחתו ייפתח בשבוע הבא ב-2.6 בבית המשפט בירושלים.

עורך הדין יהודה פריד שמייצג את המשגיח המתעלל אומר בשיחה ל'קוקר' כי המשגיח לא מתרגש מהפרסום שמסעיר את הרחוב החרדי, "לא מעניין אותו מה שחושבים בעולם", הוא טוען.

עוד מגיב העורך דין  ששוהה כעת בחו"ל כי המשגיח מכחיש את כל המיוחס לו, " הדברים שנכתבו בכתב האישום נראים לא מציאותיים, אנחנו לומדים את החומר ונגיש תשובה לבית המשפט".

הרחוב החרדי מתקשה לעכל את הפרשה שהפכה לשיחת היום, מה שהביא גם לאיבוד אימון של תלמידים ברבותיהם, "א"א לדעת מה מסתיר כל רב בישראל למרו שרוב הרבנים זכים כשלג", אומר לנו איש חינוך חרדי שמקבל תגובות רבות מצד חניכים.

כזכור, פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד ארז פדן ועו"ד מרים בן גל, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רב ומשגיח בישיבה בירושלים בגין עבירות רבות במשך שנים בבנות משפחתו מאז שהיו ילדות.

המשגיח עצמו כבר עזב את הישיבה לפני כשנה, לאחר שהחלה החקירה כנגדו. הוא נהג להתייעץ באופן קבוע עם אחד מגדולי ישראל, כן היה משפיע על המאבקים בפלגים הליטאים. תלמידו בישיבה הוכו בהלם עם היוודע דבר החקירה, שכן מדובר באישיות מיוחדת, "המשגיח העניק חום וחוסן לכל תלמיד". סיפר אחד התלמידים לקוקר'

מע

לקוקר נודע כי המשגיח שהה בתא המעצר מגרש הרוסים בירושלים, בני משפחתו מכחישים מכל וכל את הפרטים, "זה עלילת שווא", טוענים.

מספר עצורים בהפגנות הפלג הירושלמי ששהו איתו בתא הכלא סיפרו ל'קוקר' כי המשגיח מירושלים ישב ולמד כל הזמן והעדיף שלא לדבר על הפרשה.

על פי כתב האישום, מעשיו של הנאשם החלו בהיותה של אחת המתלוננות כבת 6, ונמשכו שנים ארוכות גם בבנות משפחה נוספות, תוך שימוש במצגי מרמה ומניפולציות מסוגים שונים.

עוד נכתב בכתב  האישום, במעשיו כלפי המתלוננות מגיל רך ולאורך השנים, הפך הנאשם את הנפגעות לכלי לסיפוק יצריו.  הנאשם השיג שליטה עליהן באופן ששלל מהן יכולת ליתן הסכמה חופשית, להתנגד למעשיו ולהבין את טיבם ומשמעותם האמיתיים.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני במקצועי מתעסק הרבה עם אנשים שיש להם נטיות שונות, והדבר הזה אינו קשור כלל ליצר הרע, אלא למחלה נפשית עמוקה, ויש לה ביטוי רוחני נפשי ופיזי, אין בזה שום קשר לדת ולתורה, וכל אדם באשר הוא יכול להיות חולה, אין דבר בעולם שיכול לעצור אדם החולה מלעשות את מעשיו, שהוא עצמו רגע אחר כך מתחרט, ולא מסוגל להכיל את עצמו לכן הוא מפתח מנגנון הכחשה, וכדי לא להרגיש רגשות אשמה הוא מוכרח לעשות את זה שוב ושוב….

  לדבר הזה קוראים 'התמכרות', כמו אלכוהוליסט שמכור ליין, או לסמים או לכל דבר, ויש המכורים למחשב וכו',,, יש בימינו התמכרות לדברים האלו. שהיא נעשית בלי כוח בחירה כלל!!!!!

  למחלה הזו יש רק תרופה אחת, והוא תוכנית חיים רוחנית הנקראת "12 צעדים", שמליוני אנשים מכורים בעולם מכל הסוגים והדתות השתמשו בה, אני מכיר באופן אישי אנשים שהיו חולים במחלה זו והצליחו לצאת מזה לגמרי בעבודת התוכנית של '12 הצעדים'

  אנא אל תשפטו אותו!!! כל אחד ששופט גם יכול יום אחד להיות חולה במחלה זו.. אין ביטוח לאף אחד.. היא אוכלת קטנים וגדולים מפורסמים ופחות מפורסמים.. מכל סוגי הציבורים, וכמובן שרוב הפעמים זה לא מתפרסם…

  בדרך כלל אנשים שעברו התעללות בילדותם נוטים לפתח גם בעצמם מחלה זו.

  אבל שוב זה 'מחלה' ולא 'חטא'.. ולא יעזור כאן יר"ש ולכן אין טעם להשחיר אף ציבור, רק לרחם עליו ועל משפחתו, ולהבין שהוא לא בחר בזה. ולמי שמרגיש נטיה לדברים אלו שידע שהוא לא לבד – ויש פיתרון שמאות ואלפי אנשים השתמשו בו בהצלחה.

  פסיכולוג |
  הגב