"באבוד רשעים רינה"!

ברחוב החרדי לא מתאבלים לשמע הידיעה על פטירתו של אויב הדת, אחד העסקנים החרדים הגיב ל'קוקר': "בשורה טובה תדשן עצם, השריד היה אויב מר לציבור החרדי". {הרחוב החרדי על שריד }

 

לאחר צאת השבת החלו זורמות תגובות רבות  על פטירתו של יוסי שריד, האיש שרדף את הציבור החרדי ונלחם בדת, "באבוד רשעים רינה"!  הגיב בנצי גופשטיין והזכיר  בדבריו  את הרב כהנא שהקפיד שלא להזכיר את שמו בלי שהוסיף "ימח שמו". השבוע הזה התחיל טוב. שבוע טוב!", כתב גופשטיין.

דברים ברוח דומה כתב איש הימין הקיצוני מיכאל בן ארי, "כשהרב כהנא נרצח בידי ערבי מאלקעידה, בכנסת עמדו דקה דומיה לזכרו, יוסי שריד הקפיד להיות שם ולשבת, ולמלא פיו דברי נאצה; זה האיש"!

גם ברחוב החרדי לא מתאבלים לשמע הידיעה על פטירתו של אויב הדת, אחד העסקנים החרדים הגיב ל'קוקר': "בשורה טובה תדשן עצם, השריד היה אויב מר לציבור החרדי . אבל היה אינטלקטואל וישר -בשונה מלפיד האב והבן  הוואלגרים עם שטנה תהומית לחרדים".

עוד טוען העסקן החרדי כי, "שריד היה אחרון הדעתניים נגד הדת. עד לאחרונה בתוכנית שלו עם מנחם הורביץ אמר בגילוי לב: "תעזבו שטויות, החרדים לעולם לא יתגייסו"..

"יהי זכרו לא ברוך, שם רשעים ירקב", מסיים אותו עסקן חרדי.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי היה יותר גרוע הנאצים שטבחו בנו או הוא?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. היה חברו של פושע אוסלו השמאלני מכלוף דרעי ימ"ש.

  פושעי אוסלו לדין!

  דם 1500 נרצחי אוסלו זועק מן האדמה |
  הגב
 3. כך נפסק עליו בשולחן ערוך: כל הפורשין מדרכי צבור והם האנשים שפרקו עול המצות מעל צוארן ואין נכללין בכלל ישראל בעשיית המצות ובכבוד המועדות וישיבת בתי כנסיות ובתי מדרשות אלא הרי הן כבני חורין לעצמן [כשאר האומות הגוים] וכן האפיקורוסין [והמומרים] והמוסרין, כל אלו "אין" מתאבלין עליהן, אלא אחיהם ושאר קרוביהם לובשין לבנים ומתעטפים לבנים ואוכלים ושותים ושמחים שהרי אבדו שונאיו של הקדוש ברוך הוא, ועליהם הכתוב אומר הלא משנאיך ד' אשנא. הוא הי' "שר השמד" גועל נפש!

  אנחנו מאוד שמחים לשמוע שהנבל צורר היהודים מת. יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ, וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם; "שם רשעים ירקב" הוא היה ה"סיטרא אחרא של הדור הזה, השטן בפועל, בהמה מסריח, שפל שבשפלים, אכזר, רשע מרושע, "עמליקי" משומד לגמרי, ראשו מלא צואה. יימח שמו וזכרו לעולם ועד"; כולנו נזכור המלחמות של שריד-הנואף בחרדים. ימח שמו וזכרו לעולם ועד אמן!!! "באבוד רשעים רינה" יהי' זכרונו ארור, הוא לא שוה שבכלל יעסקו בו.

  היום יום שמח לעם ישראל -למקיימי התורה, סימן טוב ומזל טוב לציבור החרדי ושומרי המצוות, נקווה שמותו של הצורר הרע הזה יביא הרבה שמחה לכולנו. באבוד רשעים רינה. בקרוב ממש מאוד בעזרת השם אצל כל שונאי ישראל. שנזכה לראות ניסים ונפלאות בימים ההם בזמן הזה… (י"א שהוא היה חרד"ק) ואם הוא הי' חבר כנסת המינים זה מספיק לנו לשמוח במיתתו, הם כולם משומדים אפי' ה-ח-ר-ד-י-ם היושבים שם הם לגמרי משומדים, הם מחייבים בני ישיבות לגיוס השמד והניאוף וכו' ימ"ח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב