ב'אגד' מגבים את הנהג: ריצה את עונשו"

באגד שוללים כל קשר בין עברו הבעייתי של הנהג החשוד בגרימת מותם ברשלנות של שישה מנוסעי קו 402, לבין התוצאות הקשות בתאונה שאירעה אמש בכביש 1.
לידי 'קוקר' הגיע עדויות של כמה מעמיתיו לעבודה שסיפרו "התרענו בפני וועדת הבטיחות של אגד". { בידיים של 'אגד' }

לאחר חשיפת אתר 'קוקר' על כך שחיים ביטון הנהג שחשוד ברשלנות הורשע בעבר ואף היה מעורב בתאונה, באגד שוללים כל קשר בין עברו הבעייתי של הנהג החשוד בגרימת מותם ברשלנות של שישה מנוסעי קו 402, לבין התוצאות הקשות בתאונה שאירעה אמש בכביש 1.

במענה לפניית 'קוקר' מסר לנו דובר אגד, "במדינת ישראל כשנהג רכב ציבורי נאשם ומורשע בעבירות תנועה מוטל עליו גזר דין אותו הוא נושא כחוק. בגמר ריצוי העונש רישיונו מושב לו והוא רשאי לנהוג על פי חוקי מדינת ישראל".

עוד מסר הדובר, כי לצערי אנו מנועים מלהגיב אודות תאונת הדרכים הקשה והקטלנית הזו מתוך חשש של שיבוש מהלכי חקירה של משטרת התנועה. עם סיומה של החקירה והגשת כתב אישום כנגד נהג האוטובוס אוכל להתייחס לנושא"

נהג האוטובוס שהיה מעורב אמש (יום א') בתאונה הקשה שבה נהרגו שישה בני אדם ונפצעו 12 בכביש 1 היה מעורב לפני כשלוש שנים בתאונה דומה באותו קו של אגד בעליות לירושלים. הוא פגע אז במשאית וכמה נוסעים נפצעו קל. הנהג הורשע בבית משפט והושעה מנסיעות בין עירוניות למשך תקופה לפני חודש חזר לנסוע באותו קו קו 402

חבריו לעבודה באגד מספרים לאתר "קוקר" כי בעבר הגישו תלונות לוועדת הבטיחות של אגד כי הנהג נוסע בחוסר זהירות אך באגד החליטו להתעלם מהפניות ובכך אפשרו לנהג לדהור במורדות הקסטל ללא כל מניעה מצדם.

ישראל דוד נוסע קבוע בקו 402 של אגד סיפר ל"קוקר" על הנסיעה עם הנהג הבעייתי, "אני נוסע שלושה פעמים בשבוע בקו, הכרתי אותו מיד כששמעתי על האסון חשבתי שמדובר באותו נהג. היו נוסעים שהכירו אותו כשראו אותו חששו לעלות לאוטובוס והיו ממתינים לאוטובוס הבא".

לידי 'קוקר' הגיע עדויות של כמה מעמיתיו לעבודה שסיפרו "התרענו בפני וועדת הבטיחות של אגד כי הוא הוא נוסע בחוסר אחריות, "זה מחדל של ממש"

ב26.12.20013 הוגש כתב אישום נגד הנהג הפוגע ביטון על אי שמירת רווח נהיגה בקלות ועוד שורה  של עבירות תנועה.

השתתפו בהכנת הידיעה: משה הרמן וישראל שקולניק

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.