"באגודת ישראל סירבו לחתום על מכתב גינוי נגד הפלג"

בפלג טוענים כי חברי הכנסת החרדים של אגודת ישראל סירבו לחתום על מכתב גינוי כנגד הפלג הירושלמי, כן מאיימים לרוץ בבחירות בנפרד

על רקע ההפגנות הסוערות ומעצר העריקים, בפלג הירושלמי מאיימים כי בבחירות הבאות הם ירוצו בנפרד במטרה להוכיח את כוחם, כן טוענים בפלג כי חברי הכנסת החרדים של אגודת ישראל סירבו לחתום על מכתב גינוי כנגד הפלג הירושלמי. מי שכן חתמו בסופו של דבר היה יו"ר ש"ס אריה דרעי שהחתים את חברי הסיעה שלו על מכתב גינוי כנגד הפלג. החכים מדגל?נותרו חסרי אונים מול הסירוב של אנשי אגודה לחתום כנגד הפלג.

בשיחה ל'הארץ' בוימל טוען כי, "הדרמה האמיתית של השבוע הייתה שחברי הכנסת של מפלגת דגל התורה ניסו לנסח הודעת גינוי על הפגנות הפלג הירושלמי עליה היו אמורים לחתום כל חברי הכנסת החרדים, לדברי בוימל, "בדגל נתקלו בסירוב מוחלט. חבר הכנסת אליעזר מוזס שכבר חתם חזר בו. זה אומר שרוב הציבור החרדי, גם אם הוא לא מצטרף להפגנות, מכיר בערכם של אנשי הפלג, בוודאי לא בועט בהם".

בוימל מוסיף כי "חברי הכנסת של דגל התורה הפכו להיות המזרחי החדש. מעולם חרדים לא גינו הפגנות של חרדים אחרים. גפני, מקלב ואשר בודדו את עצמם השבוע. הם חטפו מכת מוות. הם לא שווים כלום. הם לא רלוונטים". לדבריו, "אנחנו עדיין לא בהיפרדות מוחלטת במוסדות החינוך בירושלים. בבני ברק כבר יותר ובמודיעין עילית ואשדוד אנחנו בהיפרדות מלאה".

על כוחם הפוליטי של אנשי הפלג אומר בוימל ל'הארץ': "אם אנחנו יוצאים היום לבחירות אנחנו נצא בכל הארץ, למרות שבמקומות שונים לא נעבור את אחוז החסימה. אנחנו חושבים שיש חובה להשפיע דרך הכנסת. כיום אין לנו דרך לעשות את זה. אני עדיין לא יודע מה נעשה בבחירות הקרובות. אף אחד עדיין לא יודע. על אף שסביר שלא נעבור את אחוז החסימה, אבל ייתכן שנריץ 'מפלגת התאבדות' רק בשביל להוכיח את עצמנו ברמה המספרית".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אחים יקרים לא עת לחשות…. לאור חידוש גזירת גיוס השמד שיוזמים נגד עולם התורה בחוק הגיוס הארור, כעת חובה קדושה לכל בן תורה לקום למחות ולהתריע למען עתידינו. וגם חייבים לזכור שמרן הרב שך זצוק"ל אמר על הגאון הצדיק מרנן ורבנן הלוחם מלחמת השם לשם שמים ר' שמואל שליט"א שהוא ראוי להיות מנהיג הדור ואסור להרהר אחריו.

    אחים יקרים לא עת לחשות….

    פסק הלכה: לאור חידוש גזירת גיוס השמד שיוזמים נגד עולם התורה בחוק הגיוס הארור, כעת חובה קדושה לכל בן תורה לקום למחות ולהתריע למען עתידינו. וגם חייבים לזכור שמרן הרב שך זצוק"ל אמר על הגאון הצדיק מרנן ורבנן הלוחם מלחמת השם לשם שמים ר' שמואל שליט"א שהוא ראוי להיות מנהיג הדור ואסור להרהר אחריו.

    ממש כך הגיע הזמן לסלק את מלאך המוות |
    הגב