באגו"י מאשימים: "נתניהו מטרפד את חוק הגיוס. מתכוננים לבחירות"

מתקפה חריפה נגד ראש הממשלה: "נתניהו השתמש בחוק הגיוס כדי להחזיק את הממשלה עד אמצע ינואר, כדי לדלג על המשבר שיצר ליברמן. עכשיו, אחרי שמצא נחמה בצפון, הוא ייצא לבחירות ללא חוק הגיוס המתוקן", אומר בכיר באגו"י ל'אקטואליק'

שבוע אחרי שבית המשפט נתן אורכה של חודש וחצי לחוק הגיוס, מסתבר שבכירי המפלגות החרדיות לא אופטימיים כלל בנוגע להעברתו בכנסת הנוכחית ע"י הקואליציה המכהנת.

בכיר מאוד באגודת ישראל ששוחח הבוקר עם"אקטואליק", תקף בחריפות לא מוסברת את נתניהו, ואמר כי "בסביבת נתניהו מבהירים לנו שוב ושוב שזה הזמן הכי טוב מבחינתו לבחירות, בעיקר אחרי ההמלצות. אין שם עניין לקדם את חוק הגיוס, למרות הבקשה לארכה".

הגדיל לעשות אותו בכיר ואמר משפט קשה על ראש הממשלה: "נתניהו השתמש בחוק הגיוס כדי להחזיק את הממשלה עד אמצע חודש ינואר, כדי לדלג על התדמית הבטחונית הרעה שיצר לו ליברמן. עכשיו, אחרי שמצא נחמה בצפון, הוא ייצא לבחירות ללא חוק הגיוס המתוקן".

המתקפה החריפה נגד נתניהו והליכוד הגיעה כתוצאה מטענה של המפלגות החרדיות, ובראשן באגודת ישראל, על כך שהליכוד לכאורה מתעלם מבקשותיהם לפתור את החוק כבר בקרוב, ולא לחכות עד הרגע האחרון. "אנחנו בעד לבדוק אופציות, חבל שלא נותנים לנו וגוררים אותנו לחינם. החוק הזה הוא אבן היסוד של בני הישיבות וצריך ליחס לו תשומת לב ראויה, ולא לנצל אותו לטובת דברים אחרים", סיכם אותו בכיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.