באיאן מפתיעה: קמפיין מצ'ינג רק בתוך הבית

על רקע שורת הקמפיינים שמככבים לאחרונה בחצרות החסידים, בחסידות באיאן מפתיעים עם רעיון חדש: מצ'ינג של 4 מליון שקל, אבל בתוך הבית.

כל מי שעובר ברחוב מלכי ישראל בירושלים יופתע למראה השלט הענק שנתלה בכניסה למרכז הממלכה הרוז'ינאית הגדולה, באיאן, אשר לראשונה מזנקת מהערפל בקמפיין מבריק ונועז, אשר במסגרתו יגוייסו 4 מליון שקל ב6 שעות – אבל לא מהציבור הכללי כמו שעשו קודמותיה, אלא דווקא בתוך הבית, בתוך החסידות.

לכתבנו נודע כי מדובר בקבוצה של 8 פילתרופים בתוך החסידות, אשר עמדו מאחורי פרוייקט בניית ישיבת באיאן, שעברה לאחרונה מבניין הישיבה בירושלים לקריה מלכותית ומפוארת במיוחד בעיר מודיעין עילית, ובכדי להשלים את העסקה ולגמור את הבנייה הם פונים לכלל החסידים בתכנית מ'צינג ולפיה על כל שקל שחסיד תורם הם תורמים מולו, ויחד יגיע הסכום לארבע מליון ש"ח.

יצויין כי הקמפיין מגיע במקביל לתנופת בנייה והתפתחות העוברת על החסידות בשנה האחרונה, ומהלכה חנכו את קרית הישיבה, וכעת מתכננים לבנות מרכז עולמי וכן אולמות שמחה. ועוד פרוייקטים מגוונים.

לדברי העוסקים במלאכה אין ספק שהקמפיין עושה רושם אנרגטי והוא מציף בצורה חזקה את רגשות הזהות של חסידי באיאן. אם הקמפיין יצליח, תהיה זו בהחלט פריצת דרך בתחום הקמפיינים, והוכחה לכוחו הבלתי נתפס של ציבור.

עם הצלחת הקמפיין תציב עצמה החסידות יחד עם החסידויות הגדולות בכך שתצליח בתוך הבית פנימה לגייס לבד את הסכום הגדול שישמש לעזרה לבניית קרית הישיבה במודיעין עילית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.