באיזה מלונות כדאי לעשות ליל סדר

אוטוטו אנחנו עומדים לחגוג את חג הפסח וזה הזמן שלנו להחליט האם לעשות את ליל הסדר עם כל המשפחה בבית או שהפעם נעשה את זה קצת שונה ונצא אל בית מלון לעשות שם את ליל הסדר.

מזה שנים רבות ישנם בתי מלון אשר מארחים את ארוחת ליל הסדר, אליה מוזמנים אורחי המלון אשר משלמים כסף עבור להשתתף בארוחה שמכין השף של המקום. מדובר על ארוחה אשר לא פעם כולל עשרות אורחים מכל רחבי הארץ ואף תיירים יהודים מהעולם אשר הגיעו ארצה לחופשת הפסח ואין להם מקום לערוך את חג הפסח.

אם החלטנו לצאת מהשגרה ולערוך את ליל הסדר במסגרת בית מלון, הרי שזה הזמן לבחון כיצד בוחרים באיזה בית מלון לעשות את הארוחה. חשוב לציין שאנחנו יכולים למצוא בתי מלון כמעט בכל עיר בארץ, בפרט בערים תיירותיות כמו ירושלים, תל אביב, אילת, טבריה, נתניה, נהריה, ועוד.

איך נחליט באילו מלונות לעשות ליל סדר

ישנם מספר פרמטרים לבחור בתי מלון בהם אנחנו יכולים לעשות ליל סדר. תחילה חשוב לציין שעל מנת למצוא בית מלון טוב, עלינו לבחור דילים לפסח, שם בדרך כלל נמצא בתי מלון שמציעים לנו אירוח במחיר מיוחד, לרוב האירוח הוא למספר ימים כולל הלילה של ליל הסדר. דילים לפסח באילת כוללים לא פעם גם טיסה אל העיר.  לפני שאנחנו בכלל מחליטים באיזה מלון לישון, אנחנו צריכים להחליט באיזה יעד אנחנו רוצים לשהות, ורק לאחר מכן להחליט באיזה בית מלון.

כשאנחנו מחפשים מלון לערוך בו את ליל הסדר, אנחנו צריכים להחליט האם נרצה שיהיה זה בית מלון גדול שמארח עשרות או מאות אורחים בליל הסדר או דווקא מלון קטן ואינטימי שיארח ארוחה מצומצמת יותר. כמו כן עלינו להחליט באיזה בית מלון אנחנו רוצים לשהות לפי השף של המלון והתפריט המוצע לנו בליל הסדר. מלבד המאכלים הטיפוסיים של פסח, סביר להניח שנמצא עוד מגוון מאכלים שהם מיוחדים למקום, חשוב שנדע קודם לכן מה מציע לנו המקום.

נקודה אחרת, שקשורה הן לליל הסדר והן לעצם הרעיון של דילים לפסח היא מה ההצעה השלמה של בית המלון ומה הוא מארגן בחופשת פסח, האם האירוח במלון כולל הופעות, האם יש הפעלות לילדים, צריך לזכור שחופשת פסח היא ארוכה ואם אנחנו יוצאים לנופש עם הילדים, חשוב שיהיו דברים מלבד לבסיס של בריכה או חוף ים.

נקודה אחרונה היא המיקום של בית המלון, סביר להניח שאנחנו נרצה להגיע לבית המלון לא רק לשם ארוחת ליל הסדר ולכן חשוב שנדע היכן המלון ממוקם והאם ממנו נוכל להגיע למקומות שונים במהלך החופשה שלנו. בערי החוף, נעדיף לחפש דילים לפסח בהם כלולים מלונות שנמצאים בקרבה אל החוף, כך נוכל ליהנות ממנו בחופשה שלנו בכל עת שנרצה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.