באים לרחוץ בחוף הנפרד בבת ים? פריצות ושחץ

חוף  הנפרד בבת ים לא ממש נפרד: מתרחצים חרדים מתלוננים על פקקי תנועה קשים באיזור, החושפים אותם, לטענתם, למראות 'לא צנועים ולא ראויים'.

החרדים מבקשים מהעירייה לשפר את הסדרי התנועה באזור על ידי הקמת כיכר,  שישפר את תנאי הגישה לחוף הנפרד

 הנציגים החרדים בעירייה בבת ים פנו לעירייה בבקשה לדאוג להסדרי תנועה וחנייה משופרים בסביבת החוף הנפרד, הממוקם בקטע הדרומי של החוף.

כמידי קיץ פוקדים את החוף אלפי מתרחצים חרדים מאיזור חולון ובת ים ומודיעין עילית .

מתרחצים רבים התלוננו בפני המצילים על פקקי תנועה בלתי נסבלים בכניסה וביציאה מהחוף. לטענתם, בשל התנאים הם נאלצים לעבור לחוף 'תאיו' הסמוך, שחושף אותם, ואת הילדים הרכים, ל'מראות קשים ובלתי צנועים'.

 "מסיבה שאינה ברורה, אולי בגלל עבודות הבנייה להקמת מלון חדש באיזור, סגרו את החניון ששימש אותנו במשך השנים הקודמות", טוען אליהו שמעיה, תלמיד ישיבה מקריית ספר לכתב מיינט. "אנחנו נאלצים לחנות בקצה הצפוני של החוף החילוני ולצעוד ברגל עד לרצועת החוף שלנו, דבר שהוא בעייתי, כי אין לנו הפרדה בדרך. אני יודע שזה נשמע קטנוני, אבל עבורנו זה פשוט בלתי נסבל. לא נראה לנו הוגן שיידרשו מאיתנו להסתובב בקטע הזה של החוף ואנחנו מצפים שיכבדו את אמונתנו".

 מהעירייה נמסר בתגובה: "הנושא מוכר לנו ונבדקת הצבת פקחים במקום לוויסות עומסי התנועה ביציאה מהחוף הנפרד. כמו כן, נבחן אמצעים נוספים לטיפול בנושא".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.