באים לשבת פרק 66! ח"כ חוטובלי מספרת על עצמה בראיון מרתק: "הבית היהודי" שלי הוא ביתי האישי" I איש המוזיקה ישי לפידות בראיון מרתק

באים לשבת פרק 66

איש התקשורת מנחם טוקר מארח בתוכנית "באים לשבת" את סגנית השר ציפי חוטובלי שמספרת על ההיסטוריה הראשונה שעשתה כשמצאה חתן בתור חברת כנסת, והיא אומרת למרות הכל וכל האלפים הצלחנו לשמור על האוירה של הקדושה, על רווקותה המאוחרת היא אומרת: לא להתייאש אף פעם בסוף כל אחד יקבל את שלו.

עוד היא אומרת שהפוליטיקה לא נכנסת אלינו לסעודות השבת. ולדבריה הברכה שאין טלפון וטלויזיה ואפילו לא עיתונים בשבת, כי שבת זה זמן משפחה, ועדיף להקדיש במילוי השבת בדבר אחר שמרומם את השבת.

על הימצאותה בתנועת הליכוד ולא בהבית היהודי היא אומרת: "הבית היהודי זה הבית האמיתי שלי אישית, אני שמחה מאוד שאני בהליכוד", וכאן היא מוסיפה דבר מפתיע: "אני בטוחה שבסוף הבית היהודי יתחבר עם הליכוד". ללא ספק.

חוטובלי אף מגלה שחלומה הגדול הוא להיות שרת החינוך. על תפקידה כסגנית שר התחבורה היא מבקשת מהנהגים: "תפסיקו לסמס באמצע הנהיגה זה מסכן חיים למרות שכולם אוהבים את זה".

הזמר והיוצר ישי לפידות על פרויקט מוזיקלי חסידי, ומספר על התעשיה של המוזיקה הפורחת בכלל. וגם על הרגע שריגש אותו ביותר בכל הופעותיו וחייו כאומן דתי.

צפו בפרק מרתק – באדיבות רשת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חוטובלי שכל, לא שכחנו את הפרובוקציה ששית בקו מהדרין!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב