באירן זועמים על טראמפ: "ציוץ דוחה"

"ההערה הדוחה של הבית הלבן והסנקציות על אירן נתמכות על ידי ארה"ב, אנו דוחים מחוות כאלה של ידידות", תקף שר החוץ האירני את הנשיא טראמפ על הציוץ.

באירן זועמים על נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שהגיב לפיגוע המשולב באיראן בצורה מזלזלת, "מדינות שתומכות בטרור מסתכנות בלהפוך קורבן לרשע שהן מקדמות", צייץ טראמפ ועורר גל תגובות בטהרן.

הבוקר תוקף שר החוץ האירני את הנשיא. "ההערה הדוחה של הבית הלבן והסנקציות על אירן נתמכות על ידי ארה"ב, אנו דוחים מחוות כאלה של ידידות", כתב זריף בטוויטר שלו.

כמה שעות לאחר הפיגוע המשולב של דאע"ש שגבה את חייהם של 12 בני אדם, צייץ הנשיא טראמפ כי "אנו אבלים ומתפללים עבור נשמותיהם של הקורבנות החפים מפשע במתקפות הטרור באירן".

מנגד, בטהרן האשימו את סעודיה כמי שעומדת מאחורי מתקפת הטרור. "המתקפה התרחשה שבוע בלבד לאחר הפגישה בין נשיא ארה"ב טראמפ ומנהיגי סעודיה שתומכים בטרוריסטים והעובדה שדאע"ש נטלו אחריות מוכיח שהם היו מעורבים במתקפה האכזרית", נמסר מהממשל.

הגנרל חוסני הוסיף: "שלא יהיה ספק, אנחנו ננקום בטרוריסטים ובתומכיהם על המתקפה היום,הוכח בעבר שאנו נוקמים על כל דם חף מפשע שנשפך באירן".

בארגון דאע"ש לקחו אתמול אחריות על הפיגוע, "לא נפספס הזדמנות לשפוך דם שיעי עד שחוקי השירעה ייושמו", נכתב בהודעת ארגון הטרור הרצחני.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.