באמצע משחק הכדורגל: רבה של מתתיהו שקע בלימוד

עיני העם היושב על המסכים היו נשואות אתמול (שלישי) לעבר המשחק המכריע בין ישראל לסקוטלנד במסגרת ליגת האומות בכדורגל. אלא שהסיפור האמיתי של המשחק אירע בדקה ה-15 של המשחק, כאשר מצלמות הטלוויזיה התמקדו ברב הישיש היושב ביציע לצד רעייתו ושקוע בלימוד הגמרא. צפו

עיני העם היושב על המסכים היו נשואות אתמול (שלישי) לעבר המשחק המכריע בין ישראל לסקוטלנד במסגרת ליגת האומות בכדורגל. באם ישראל היתה משיגה תיקו – אזי שהנבחרת בה משחקים ארבעה שחקנים בני מיעוטים היתה מעפילה אל שלב הפליאוף.

אלא שהסיפור האמיתי של המשחק אירע בדקה ה-15 של המשחק, כאשר מצלמות הטלוויזיה התמקדו ברב הישיש היושב ביציע לצד רעייתו ושקוע בלימוד הגמרא בעת שהשחקנים רצים על כר הדשא.

לאחר בירורים התגלה כי מדובר ברב היישוב מתיתיהו שליד מודיעין עילית, הרב זאב לף, ששקע בלימוד גמרא במהלך משחק הכדורגל. לאקטואליק נודע כי בתו מתגוררת בסקוטלנד, והנכדים ביקשו ממנו לבוא איתם למשחק, אלא שראשו היה שקוע בכלל בלימוד התורה, כשמידי פעם הוא העיף מבט אל הנעשה בתוך המגרש.

תוצאת הסיום נקבעה 3- 2 לסקוטים, אבל המנצח הגדול של המשחק היה הרב לף שהצליח לקדש שם שמיים ולעורר תגובות התפלאות בקרב הגולשים ברשת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ל-1: אתה פשוט לא מכיר את היחס לספורט מצד חרדים בכל העולם,

  ספורט הוא תחביב שאהוב על מליארדים בכל העולם,
  בכללם מאות אלפי יהודים החרדים לדבר השם ושומרי תורה ומצוות בהידור רב.
  רוב משחקי הספורט אינם סותרים שמירת תורה ומצוות, בוודאי שכך הדבר ביחס למשחקי הכדור עם שחקנים (גברים), ואנשים רבים מכל קצות הקשת החרדית בעולם היהודי על פני הגלובוס כולו משתתפים מעת לעת במשחקי ספורט, אין שום בעיה אתית או דתית עם זה.
  בגוף הכתבה מסופר שהמשפחה מסקוטלנד הזמינה את הסבא להשתתף איתם במשחק, והוא מצידו גם הצטרף לחוויה המשפחתית וגם לא הפסיק מתלמודו – כבוד וקידוש השם.

  חיימקה |
  הגב
 2. לימוד באמצע משחק

  רק תגידו לי; מה אנשים שומרי תורה ומצוות עושים בכדורגל…!!!!

  א.י.ג |
  הגב