בארגון 'איחוד הצלה' נערכים בירושלים וברחבי הארץ לקראת חג השבועות תשע"ג

בארגון 'איחוד הצלה' נערכים לקראת חג השבועות תשע"ג בירושלים וברחבי הארץ.

חובשים של 'איחוד הצלה' סניף 'ירושלים' בשיתוף רופאים של 'מאוחדת' יפעילו לאורך כל שעות החג את מרפאת 'מאוחדת' בכיכר השבת שתשמש את הרבבות שצועדים לתפילה ברחבת הכותל המערבי, והאלפים שנוהרים לחצרות החסידויות השונות בשכונות גאולה – מאה שערים – בית ישראל והסביבה.

חובשים המתנדבים בארגון 'איחוד הצלה' צוות 'העיר העתיקה' וצוות 'מזרח ירושלים' הונחו להיערך ולהיות בכוננות בדרכים המובילות לכותל המערבי ולקברו של דוד המלך ב'הר ציון' לשם נוהרים רבבות במהלך החג.

במוקד 1221 של 'איחוד הצלה' תוגברו צוות המוקדנים לצורך מתן מענה מהיר לכל פנייה שתתקבל, בארגון 'איחוד הצלה' ממליצים לרבבות המתפללים בירושלים ובכל רחבי לפנות למוקד 'איחוד הצלה' במספר 1221 מכל טלפון בכל צורך בסיוע רפואי 24 שעות ביממה.

ברחבת הכותל המערבי ובדרכים המובילות והשכונות הסמוכות תורגש בשעות הלילה והבוקר של החג תנועה ערה של עשרות החובשים שהונחו לתת מענה לכל מקרה רפואי שיידרש.

יצויין כי בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ אף נרשמת היערכות לקראת החג בו נוהרים אלפים לחצרות האדמו"רים.

יו"ר 'איחוד הצלה' הרב זאב קשש מסר: "מאות רופאים פרמדיקים וחובשים המתנדבים בארגון יהיו בכוננות עליונה במהלך החג בירושלים ובכל רחבי הארץ, וישתדלו לתת את המענה המהיר ביותר ככל שיידרשו. כולנו תקוה שהחג יעבור בשלום ללא אירועים חריגים, אני מביע תודה והערכה רבה ל'מאוחדת' על שיתוף הפעולה עם הארגון למען הציבור הרחב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.