בבית הלבן מתנצלים על 'תקרית הכותל': "לא עמדתנו"

לאחר המסר החריף של ישראל לבית הלבן על "תקרית הכותל" דובר הבית הלבן שון ספייסר מיהר להוציא הבהירה בה נמסר כי כי הדברים שנאמרו אינם משקפים את עמדת הממשל האמריקני.

לאחר המסר החריף של ישראל לבית הלבן על "תקרית הכותל" דובר הבית הלבן שון ספייסר  מיהר להוציא הבהירה בה נמסר כי כי הדברים שנאמרו אינם משקפים את עמדת הממשל האמריקני. "ההערה על הכותל המערבי לא אושרה והיא לא מייצגת את עמדת ארה"ב ובוודאי שלא את עמדת הנשיא טראמפ", אמר ספייסר.

כזכור, בכיר משלחת האמריקנית התנהג בבריונות כלפי המשלחת הישראלית ולא אפשר לראש הממשלה להשתתף בביקור של טראמפ בכותל המערבי משום שמדובר "בשטחים כבושים", על כך סירבו בישראל לעבור לסדר היום והודעת גינוי חריפה הועברה לבית הלבן.

בחדשות 2 דווח כי  דויד ברס מהקונסוליה האמריקנית ועובד השגרירות ג'ונתן שרייר. בישראל מחו כנגד ההתבטאות של אותו בכיר אמריקני,שהפגין זלזול מוחלט כלפי ישראל.

|כפי שפורסם, מתכנני הביקור ביקשו  לצלם את הנשיא טראמפ בעת ביקורו בכותל. בתגובה טענו האמריקנים כי הכותל הוא "שטח במחלוקת".

בתגובה לדברים, החלו הישראלים צועקים ומוחים על הדברים בפני חברי המשלחת האמריקנית, אנשי ראש הממשלה הבהירו בפני אנשי הממשל האמריקני כי הכותל המערבי הוא שטח קדוש בריבונות ישראלית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.