קורסים חינם לבעלי עסקים קטנים במהלך בין הזמנים

"רעיון חדשני זה לניצול תקופת חופשת הקיץ להתמקצעות ורכישת ידע מקצועי ועסקי יוכל לסייע רבות בס"ד לתושבי העיר"

מיזם יחודי של מעו"ף בני ברק, שמופעל ידי עיריית בני ברק והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, ובעידוד הרב חנוך זייברט ראש העיר, פונה ליזמים העמוסים במשך ימות השנה, שיוכלו לנצל את ימי חופשת הקיץ לרכישת ידע עסקי וניהולי רלוונטי להקמת עסקיהם ,או למינוף עסקם הפעיל. פעילות זו היא חלק אינטלגרטי וחזון העשיה של הרב חנוך זייברט, ראש העיר לפיתוח ושגשוג העסקים בעיר בני ברק וסיוע בתחומי פרנסת תושבים.

המדובר הוא במגוון רחב של קורסים עסקיים לאלו שרוצים להקים עסקים ,וכאלו שכבר מפעילים עסקים שנים רבות. הקורסים הינם יעודיים וחלקם מותאמים לימי חופשת הקיץ. בין הקורסים, קורס ניהול עסקי בתחום הנדל"ן, המיועד לבעלי רקע בעולם הנדל"ן כגון : מתווכים, יועצי משכנתאות, יזמי נדל"ן. כמו כן כאלו הרוצים להיכנס לפעילות עסקית בעולם הנדל"ן, ויועברו בו תכנים כמו סקירה על עולם הנדל"ן, מבוא לעסקאות תמ"א, עסקאות אקזיט, היבטי מס שונים, תכנון ובניה, דו"ח אפס, משא ומתן ועוד. הקורס בתקופה זו ,בשעות הבוקר או הערב, ועלותו מסובסדת. אברהם טננבוים , דובר עיריית בני ברק אומר כי רעיון חדשני זה לניצול תקופת חופשת הקיץ להתמקצעות ורכישת ידע מקצועי ועסקי יוכל לסייע רבות בס"ד לתושבי העיר והסביבה בפיתוח העסק ובפרנסה טובה.
פרוייקט יחודי נוסף מופעל ע"י מעו"ף ומרכז הכוון התעסוקתי המופעל על ידי עיריית בני ברק תחת ניהולו של הרב דוד שכטר. הקורס הוא לרכישת מקצוע מיגון וקורס נוסף לטכנאי מיזוג אויר, ובמקביל קורס לרכישת ידע עסקי לטובת ניהול העסק מבחינה שיווקיות, פיננסית, חשבונאית, משפטית והלכתית ועוד, סינרגיה שהוכחה את עצמה בכמה שיתופי פעולה בין שני הארגונים ,כדי לתת ללקוח שני קורסים במקביל: האחד מקצועי והשני עסקי.

קורס נוסף של מעו"ף לבעלי עסקים הוא בנושא ניהול פיננסי ,בו יוכלו לרכוש ידע הקשור לניהול פיננסי של העסק, תזרים מזומנים, קריאת דו"חות כספיים, תכנית עסקית ועוד.שירותי מעו"ף המופעל ע"י פירמת רו"ח BDO ,בניהולו של הרב תומר לשם ,מסייעים ליזמים ובעלי עסקים בהכשרות, ליווי ויעוץ עסקי והגשה להלוואות מקרנות יעודיות לעסקים ולעמותות.מגוון שירותים אלו מסובסדים ע"י משרדי הממשלה ,ובשיתוף פעולה עם האגף לשירותים חברתיים שבראשותו של הרב מנדל אייזנברג ,סגן ראש העיר ובניהולה של עו"ס ארלט מויאל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.