בברית יחד: ישי וליצמן יצאו לדרום תל אביב

שרת המשפטים איילת שקד, סגן השר יעקב ליצמן והשר לשעבר ויו"ר תנועת 'יחד' אלי ישי יצאו לסיור משותף בשוק התקווה, בדרום תל אביב

שרת המשפטים איילת שקד, סגן השר יעקב ליצמן והשר לשעבר ויו"ר תנועת 'יחד' אלי ישי יצאו לסיור משותף בשוק התקווה, בדרום תל אביב, לחיזוק רשימת מאמינים' המתמודדת למועצת עיריית תל אביב, כרשימה משותפת להבית היהודי, יהדות התורה, יחד, יהדות בוכרה עולי צרפת וקהילות העולים. אליהם ןהצטרפו חיים גורן, הומד בראש הרשימה ובנימין בביוף, מקום שלישי ברשימה אחרי הרב נפתלי לוברט ונציגיהם של תנועת 'יחד' ויהדות עולי בוכרה.

האישים נופפו לשלום, נפגשו באופן בלתי אמצעי ושוחחו עם המוכרים, עם ציבור הלקוחות ועוברי אורח. הציבור קיבל את פניהם בחום ובלבביות רבה והבטיח לסייע לרשימה שתהפוך את חייהם לקלים יותר.

השרה שקד אמרה בחילופי הדברים עם ציבור האזרחים, כי יש לתמוך בנציגים מנוסים שהוכיחו את יכולותיהם בקידום האינטרסים של תושבי תל אביב – יפו, ובמיוחד של תושבי דרום העיר, הסובלים ממצוקה קשה של מסתננים בלתי חוקיים ברחבי השכונות.

השר לשעבר ישי חיזק את דבריה והזכיר כי נעשתה בקדנציה הקודמת עבודת קודש, ואי"ה בקדנציה הבאה בכוח הבוחרים שיצביעו לרשימה הנכונה ל'גב' – תושלם המלאכה עם מיגור התופעה בדרכים חוקיות ומשפטיות.

סגן השר ליצמן התקבל בכבוד רב, כשהקהל לחץ את ידיו בחום ובאהבה והביע את הערצתו והערכתו לאיש.

לאחר מכן פנו ליצמן וישי למטה המרכזי של הרשימה הממוקם בדרום העיר, לא הרחק משוק התקווה. ליצמן הודה לציבור הפעילים במקום על הסיור המשותף יחד עם אלי ישי. "חושב ששיתוף הפעולה יביא לתוצאות מדהימות בבחירות הקרובות. בביקורי כאן לפני 5 שנים אני מרגיש הבדל שמים וארץ מהיחס החם והחיובי מצד הציבור ביחס לפעם הקודמת". ליצמן הוסיף: "זה בוודאי יתרום להצלחה ובעזרת ה' יתברך יהיה קידוש ה' גדול".

אחריו נשא דברים אלי ישי: "תודה לכל האנשים והפעילים. האהדה פה בלתי רגילה, אפשר וצריך לתרגם את זה לקולות ולמנדטים. תמיד אומרים אם היה לנו עוד שבוע, היה לנו עוד שני מנדטים. הפוטנציאל פה זה ארבעה מנדטים. אני רואה פה עשייה ענפה ועבודה יוצאת מגדר הרגיל. החיבור הנפלא הזה עם כל ציבור שומרי התורה ומצוות ינצח בעזרת ה' ויביא לתוצאה גדולה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.