בברכת הגר"מ מאזוז: 'מאוחדים' יצאה לדרך

אמש, כשהושלמו הסיכומים, הגיעו נציגי התנועה 'מאוחדים' עם יו"ר 'יחד' הארצית הרב אליהו ישי, לבית מדרשו של מרן ראש הישיבה לקבל את ברכת הדרך, ואת הנחיותיו לנציגי התנועה


לאחר תקופה של סיכומים ופגישות עבודה ממושכות, תנועת 'יחד' 'מאוחדים' בירושלים בנשיאותו ובהכוונתו של מרן ראש הישיבה רבי מאיר מאזוז שליט"א.

אמש, כשהושלמו הסיכומים, הגיעו נציגי התנועה מאוחדים עם יו"ר 'יחד' הארצית הרב אליהו ישי, לבית מדרשו של מרן ראש הישיבה לקבל את ברכת הדרך, ואת הנחיותיו לנציגי התנועה.

בין המעומדים כפי שכבר פורסם, חבר המועצה בירושלים וראש הרשימה אריה קינג, שקנה ביושר את שמו הטוב בעמידתו האיתנה על קדושת השבת וירושלים, כמו גם הרב יוני יוסף, נכדו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל ובנו של הגאון הגדול רבי יעקב יוסף זצ"ל, שהצטרף אף הוא לרשימה המאוחדת, כאמור תחת השם 'מאוחדים'.

בדבריו אמר הרב, צריך לחזק את ידיו של רבי אריה קינג אשר נלחם על השבת כמו אריה, תלכו חזק עם האחדות ואל תפחדו מאנשים ולא מהפוליטיקה, תימשכו רק לאמת. תשמרו על קדושת ירושלים, אל תתנו לפגוע בה, דברים כמו מצעד הגאווה הורסים את המשפחה, הורסים הכל.

הרב דרש מהנציגים תעזרו לכל מי שיזדקק לעזרה, זה לא משנה מאיזה מפלגה הוא, מאיזה מגזר, חרדי דתי או חילוני, לכולם אתם חייבים לעזור, תלכו תמיד עם האחדות לאחד את כולם. מפלגה זו מלשון דור הפלגה, אבל שאדם הולך עם יושר ואמונה כולם משבחים אותו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יחד ולחוד

  חחחחחח יצאו לדרך ???? לאיזה דרך..לכישלון..מי שנקודת המוצא שלו…פילוג…הוא לא יצליח..ואת זה לא מבין המקליט הלאומי…שמושך ומתעתע ברב מזוז..

  עמי מימון |
  הגב
 2. זה המקום של אנשי יחד תלכו לשם רק אל תבאו לציבור החרדי

  כלל

  ספרדי |
  הגב