ב"ב: בהמתנה למשפט – הקטין המשיך לשדוד

שני קטינים – אחד מהם ממתין לגזר דינו – נעצרו בחשד שנהגו לתקוף עוברי אורח ולשדוד מהם סמארטפונים וחפצים יקרי ערך {השוטרים נדהמו}

פלילים בבני ברק: קטין בן 15 אשר ממתין לגזר דינו בסוף השבוע הקרוב בגין מספר רב של מקרי שוד ואלימות, לא בזבז זמן ובסוף השבוע האחרון, המשיך במעלליו ותקף ביחד עם חברו (15) קטין נוסף (13) תוך שהם שודדים ממנו את מכשיר הסלולאר שלו.

2 הקטינים (תושבי בני ברק) נעצרו ומעצרם הוארך עד מחר.

בסופ"ש האחרון פגשו הקטין וחברו בקטין (13) וביקשו ממנו שיחה ממכשיר הסלולאר שלו, לאחר שנעתר לבקשתם, סירבו השניים להחזיר לו את מכשירו ואף תקפו אותו באגרופים בפניו.
הקטין לא ויתר וביחד עם חבריו, רץ אחר השניים ובדרך הזעיק את שוטרי הסיור של מרחב דן אשר הגיעו במהירות למקום ועצרו את השניים, כאשר המכשיר שנשדד היה ברשותם.

כאשר הגיעו לחקירה במחלק הנוער של מרחב דן, הופתעו החוקרים רס"מ מורן נורי ורס"ר גיל קפון לגלות כי מדובר בקטין אשר רק בשבוע שעבר הסתיימה חקירתו בגין מקרה תקיפה אחר של בגיר בשנות העשרים לחייו , שוב – בגין סלולאר. במקרה זה, כאשר סירב הבגיר לתת להם את מכשירו – תקפו החשוד וקטין נוסף שהיה עימו את הבגיר תוך שהם סוקלים אותו וזורקים עליו מכל הבא ליד.

סגן ראש מחלק הנוער במרחב דן , פקד ליאת בורובסקי מסרה כי " מדובר בקטין אשר הטיל את אימתו על קטינים רבים ולעיתים גם על בגירים באזור ר"ג ובני ברק. הקטין הנהיג בקרב חבריו דפוסי התנהגות של כנופיה ותיקה תוך שהוא מטיל אימה גם עליהם. כמו כן, ראוי לציין את תושייתו של הקטין שהותקף ונשדד ולמרות זאת עקב אחר החשודים והזעיק את המשטרה במקביל "

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.