בגור ובפלג הכריזו רשמית: "הצביעו לעופר ברקוביץ"

בשעות אחרונות פועלים אנשי המטה החסידי של ברקוביץ בקרב הבוחרים החסידיים בירושלים על מנת לשכנע את מרבית מצביעי אגודת ישראל ללכת לקלפיות ולהצביע לעופר ברקוביץ. הקלטות, הוראות שעה, וחוברות – האזינו

באגודת ישראל אמנם נתנו הוראה שלא ללכת להצביע בבחירות לראשות עיריית ירושלים בבחינת – "שב ואל תעשה" – אך בשעות אחרונות פועלים אנשי המטה החסידי של ברקוביץ בקרב הבוחרים החסידיים בירושלים על מנת לשכנע את מרבית מצביעי אגודת ישראל ללכת לקלפיות ולהצביע לעופר ברקוביץ. עם זאת, בבעלזא ובחסידויות נוספות יעדיפו שלא ללכת להצביע.

גם בחסידות גור פועלים בגלוי למען בחירתו של ברקוביץ.  יוחנן ויצמן, נציג חסידות גור בעיריית ירושלים, הורה לאברכי החסידות בבית המדרש ללכת ולהצביע ברקוביץ. ויצמן נמנה על הנציגים באגודת ישראל שגיבשו את ההסכמות עם ברקוביץ.

העיתונאי יוסי אליטוב כתב בדף הטוויטר שלו כי "במסגרת ההבנות שנסגרו בין אגודת ישראל לברקוביץ: שותפות מלאה בהנהגת העיר. דייטש ממלא מקום ראש עיר ויחזיק בתכנון ובניה, ויצמן בהקצאות או בשיפור פני העיר והלברשטאם בתרבות תורנית. כל זה בנוסף לנספח בנושאי דת".

במקביל, בהקלטה שתופץ בשעה הקרובה בכל הריכוזים החסידיים בירושלים נקראים החסידיים להקהל ולעמוד על נפשם.  המטה החסידי הפיץ כעת חוברת הסברה לבחירות בסיבוב השני בירושלים. בשער ראיון עם עופר ברקוביץ “העיריה צריכה לשמור את פרהסיית השבת של ירושלים.

ואילו בפלג מוסרים כי בשעות האחרונות הודיע הגאון הגדול רבי עזריאל אוירבך שליט"א למקורביו, כי חל איסור מוחלט להצביע לליאון, וכי חובה על כל אחד ואחד להשתתף ולהצביע בבחירות לעיריית ירושלים, וכפי שפורסמה הבוקר בעיתון הפלס הוראתם של מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האתר הזה יהיה יותר שמח מברקוביץ אם הוא ייבחר!!!

  מזל שאתם עושים זאת כזה בולט ככה שאף אחד לא טועה!

  אתר ששונא את היהדות!!! |
  הגב
 2. חוקרים מקצועיים יושבים כמשקיפים. חכו לדרמות

  דרעי לא יודע מה מחכה לו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בני ברק חרבה ושוממה!!! ומה יכולים לעשות עכשיו כשכבר קיימים במצב של גסיסה רח"ל....

  בס"ד

  כאבו הגדול של זקן ראשי הישבות מרנן ורבנן הגאון הצדיק האדיר מרן ר' דוד משולם סאלוויציק שליט"א ראש ישיבת בריסק, בן רשכבה"ג מרן הגרי"ז מבריסק זי"ע, ביום ב' פר' נח תשע"ט ממחרת ישיבת המועצגה"ת, על גודל החרפה של הסכמה לפשרות בחוקי גיוס בחורי ישראל לצבא השמד רח"ל…

  מרן רה"י שליט"א הביע צערו בפני עסקנים ות"ח מרביצי תורה שישבו לפניו על גודל החרפה איך שרבנים יש להם יד "בשמד" של בחורי ישראל ועכשיו עוד קמו עסקנים ונכדים של מנהיגי הדור ביחד עם ראשי ישבות הליטאים בבני ברק וכמה אדמורי"ם הרוצים להעביר בימים אלו עוד חוק שמד נורא להרגיע את ראשי השלטון ולתת להם את שאלתם ובקשתם שיתרבו בחורים חרדים בצבא רח"ל היל"ת….

  בתוך דבריו אמר: תשמעו אני סברתי מאז כשהתחיל לצאת החוק שהיו צריכים מיד להרעיש ולסעור את כל העולם, "מ'האט געדארפט שטורעמען די וועלט"!!!! לעשות הפגנות וצעקות ברחובות… ולא עשיתם כלום, ביקשתי את זה ברחמים ממש למה שותקים אילו היו עושים הפגנות גדולות לא היו מגיעים לכל זה, ועכשיו כשכבר הגיעו למצב של גוסס האם עכשיו הזמן להתחיל…. ביקשנו וזעקנו וכבר כתבתי ג' מכתבים על וסברתי זה אז שיעשו יום תפילות הפגנות וזעקות ויסעירו העולם, אולם הירושלימ'ער אידן לא רצו לעשות, והבני ברק'ער אידן הפריעו ולא הניחו לעשות… ומה יכולים לעשות עכשיו כשכבר קיימים במצב של גסיסה רח"ל….

  … הליטאים מבני ברק לא רק שמסכימים אלא הם תובעים את החוק!!!! !!!! !!!! הרשכבה"ג'ן האלו מבני ברק תובעים את החוק…… הרשכבה"ג'ן…. בני ברק חרבה ושוממה!!! " בני ברק איז חרב'עט"!!!! האך און וויי!! האך און וויי!! ….. הליטווישע רשכבה"ג'ן עושים מה שרוצים הם מחזיקים עצמם עם חוק גיוס "השמד" והכל בסדר? אין מה לעשות איתם הם מחריבים הכל, השם ירחם……

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. חוקרים סמויים יישבו בקלפיות כמשקיפים

  דרעי על הכוונת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב