בגלל אייפון: מנהל הת"ת הפסיד 50,000 שקל (וידאו)

הרב מרדכי תמים, מנהל תלמוד תורה "בני אברכים מצויינים" בירושלים הפסיד חמישים אלף שקל בגלל שלא השתמש באייפון שאינו כשר. צפו בסיפור המלא

מקריב למען טהרת הקודש: הרב מרדכי תמים, מנהל תלמוד תורה "בני אברכים מצויינים" בירושלים הפסיד חמישים אלף שקל בגלל שלא השתמש באייפון שאינו כשר.

בוידיאו שהגיע לקוקר מספר הרב תמים על רפורמת "הסייעת השנייה", שהושג בהסכם הקואליציוני,  "אני הייתי בטוח בתור מנהל של תלמוד תורה שכמו שהסייעת הראשונה זה אוטומטית, אז גם הסייעת השנייה תהיה אוטומטית ואנחנו נקבל עליה תקצוב".


כאן הוא מגלה כיצד הפסיד את הכסף: "אני אין לי אינטרנט. אז מה אני עושה? יש איזה משרד, שיש שמה אפשרות גלישה לאינטרנט כשר. הלכתי לשם והייתי מסתכל מידי שבוע בשבוע מה התחדש וראיתי שמה שהייתי צריך להגיש בקשה, והם נתנו בדיוק 11 יום להגיש את הבקשה. "אם היה לי אייפון או אינטרנט, הייתי כל יום מעלעל בזה, כמו שאנשים כל היום מסתכלים באייפון שלהם, ואז הייתי יודע שצריך להגיש בקשה, הייתי מגיש את הבקשה, הייתי מקבל סייעת שנייה שזה שווה בערך שבעים אלף שקל.  שקרה מה שקרה זה ששאני לא הגשתי את הבקשה והפסדתי את הזמן בגלל שלא היה לי אייפון ולא היה לי איך לדעת".

לסיכום אומר הרב תמים: " אני לא מצטער שאין לי אייפון, זה רווח נקי של החיים שלי. אולי הם יקבלו פחות בגשמיות, אבל ברוחניות, וודאי שהרווחתי".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדוע מתמקדים רק באיסורים וההחרמות ולא נרתמים לסייע לעסקנים היחידים העוסקים בחירוף נפש במתן פתרונות הולמים שיענו באמת על צרכי הציבור.

    הרי זה לא סוד שהציבור בקרוב יהיה מוכרח לעבור למכשירים כאלו ודומיהם, אם כך המטרה היא לייצר במהירות את החסימות והסינונים הראויים, כפי שידוע על כמה מגדולי ישראל שליט"א מנהיגים בעל שיעור קומה שכבר פועלים כמה שנים בתחום בכיוון זה ולא בכיוון של לאסור דבר שרוב הציבור אינו יכול לעמוד בו כמו שכל בר דעת שעיניים לו רואה טוב טוב.

    התמיהה גדולה…..

    חיים |
    הגב