בגלל גאולה: נתניהו הורה להקשיח עמדות מול כחלון

בסביבת נתניהו מקשיחים עמדות ומסרבים להגיע לפשרות בנושא התאגיד. ב'ידיעות אחרונות' דווח כי לאחר שהתאגיד הודיע אמש על מינויה של גאולה אבן, רעייתו של גדעון סער למגישת החדשות של התאגיד ראש הממשלה הורה מסין להקשיח עמדות מול כחלון.

למרות שהיה נראה כי משבר התאגיד מאחורינו, וכי כחלון ונתניהו יגיעו להבנות בנושא התאגיד הציבורי, בסביבת נתניהו מקשיחים עמדות ומסרבים להגיע לפשרות. ב'ידיעות אחרונות' דווח  הבוקר כי לאחר שהתאגיד הודיע אמש על מינויה של גאולה אבן, רעייתו של גדעון סער, למגישת החדשות המרכזית של התאגיד, ראש הממשלה הורה מסין להקשיח עמדות מול כחלון.

 

שר המדע אופיר אקוניס אומר הבוקר (שלישי) לחדשות 2 כי שר האוצר כחלון  צריך להתגמש ולהסכים לקליטת עובדי התאגיד ברשות השידור.

ראש הממשלה נתניהו שנמצא כעת בסין במסגרת ביקור מדיני, מתעקש לסגור את התאגיד, ביום חמישי צפוי נתניהו לחזור, ואז תתקיים ישיבת ראשי סיעות הקואליציה, שם יוכרע עתיד הקואליציה והתאגיד.

השר אופיר אקוניס שהתלווה לראש הממשלה הבהיר. "אין סיבה למשבר, אנו למעוניינים בבחירות", אמר לחדשות 2. "יחד עם זאת, אם יוחלט ללכת לבחירות – אנחנו לא חוששים מכך".

גורם בליכוד אמר אמש כי מוקדם להכריז על פריצת דרך. "בניגוד לטענות בתקשורת, ראש הממשלה לא הסכים לשום מתווה בנושא התאגיד", אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.