בגלל גליס: דרעי העיר לגואטה

יו"ר ש"ס אריה דרעי לא אהב את ההתכתשות של גואטה מול גליס, והעיר לו על כך במהלך ישיבת הסיעה. { "תפסיק לריב עם עיתונאים"}

סערת גואטה- גליס: לאחר הסיכסוך המתוקשר  בין איש ירושלים לחבר הכנסת, מגיעה הנזיפה.

ל'קוקר' נודע כי יו"ר ש"ס אריה דרעי לא אהב את ההתכתשות של גואטה מול גליס, והעיר לו על כך במהלך ישיבת הסיעה.

גורם בש"ס אומר ל'קוקר' כי דרעי העיר לח"כ הטרי יגאל גואטה, ואמר לו בתגובה, "עזוב שטויות, ותפסיק לריב עם עיתונאים, תתחיל לעבוד".

השיחה בין השניים נערכה לאחר טלפון שקיבל יו"ר ש"ס אריה דרעי מאיש ירושלים ישראל גליס שהתנצל על הדברים וביקש את סליחתו של גואטה.

גליס הושהה מ'כל ישראל' בשל ביקורת שכתב על חוסר השכלתו של ח"כ יגאל גואטה.

בראיון לרדיו 'קול ברמה' אמר גליס על התקרית שהביאה להשהייתו: "אני לא מופתע מחבר הכנסת אני מופתע מהנהלת העיתון, למנהל העיתון יש איזהו קשר עם חבר הכנסת הזה, אני לא מחפש איפה לכתוב יש לי מספיק היכן לכתוב, חבר כנסת מש"ס צריך להתגאות בתואר תורני שיש לו, לימוד בישיבה כזו או אחרת, התארים שיש לו אני לא יודע מהיכן הם".

בראיון לאדמקר ושוומנפלד אמר גליס: "הוא מחזיר את ש"ס לעשרים שנה אחורה, הוא מביא איתו יריבות, בהתחלה זה היה עם חבר הכנסת גפני ועוד, הדרך הזו לתקוף ולדבר על גזענות זה כבר פאסה גם הרב אריה דרעי מנסה לגמד את הדבר הזה, – שגאוטה היה בכיתה א' אני כבר הסתובבתי בקריית שמונה, ישנו בתחנות אוטובוסים והבאנו ילדים למוסדות תורניים, תהיה מודעת התנצלות שלי בעיתון למרות שאני כבר לא כותב שם, לא התכוונתי לפגוע בו אישית דיברתי על הדרך שמחזירים את ש"ס אחרונה, אני קיבלתי הסמכה לרבנות ממרן הרב עובדיה זצוק"ל".

לסיכום אומר גליס: "אני לא באמת מתכוון לכך שהוא טמבל, אלא דרך פעולתו היא לא ראויה לפי דעתי, לרוץ למסעודה ולשים לה ידים על הראש זה לא הדרך להאבק ברמי סדן, הוא גורם נזק לסיעת ש"ס בכנסת הנוכחית, אני לא עושה פרנסה מכתיבה בעיתון או שידור ברדיו הם לא שילמו לי שקל אחד בעיתון שכתבתי שם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.