"בגלל גרבוז מאות אלפים התחזקו"(תמונות)

בהילולות ״רואה המזוזות״ הצדיק הרב משה בן טוב זצוק״ל, בראשות בנו הרב בנימין בן טוב שדיבר על אפקט גרבוז. {הילולת 'רואה המזוזות' }

מאות הגיעו להילולות ״רואה המזוזות״ הצדיק הרב משה בן טוב זצוק״ל, בראשות בנו ממשיך דרכו הרב בנימין בן טוב, שדיבר על החיזוק בציבור הישראלי.
 באירוע נכחו רבנים ואנשי ציבור,  בהם: חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב דוד יוסף, חבר מועצת חכמי התורה ראש ישיבת אור החיים הגאון הרב ראובן אלבז , המקובל הרב יעקב עדס, הרב לוי בן טוב, סגן ראש העיר צביקה כהן.
בנו ממשיך דרכו הגאון הרב בנימין בן טוב פתח את ההילולה ואמר ״אבא הוריש דרך אחת לאוהב את עם ישראל, לזכות את עם ישראל בתורה ובגמילות חסדים", לאחר מכן עבר לתקוף את  גרבוז "הוא חשב לרעה אך הביא לנו לטובה", אמר והמשיך, "האמרה שלו הביאה מאות אלפים לבדוק את המזוזות שלהם, אנו רואים עליה של בדיקת מזוזות, אף אחד לא ישבור אותנו – אנו נמשיך בכל הכוח להמשיך את מורשת אבא,
שר הפנים אריה דרעי  שהשתף אף הוא באירוע התייחס לאפקט גרבוז:  ״אנחנו מנשקי המזוזות וכן אנחנו לא מתביישים בזה, אלה להפך אנחנו מתגאים לנשק את המזוזה- וזה היה דרכו של רבי משה בן טוב רואה המזוזות- וזאת הדרך שממשיך בנו הגאון הרב בנימין בן טוב שליט״א.
1 2 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בגלל שלום כהן המקלל אלפים ברחו מהדת או סולדים מרבנים מקללים

    מנדי |
    הגב