"בגלל דלקת ריאות": קלינטון ביטלה את עצרת הבחירות

כמה שעות לאחר שהתמוטטה החליטו מנהלי הקמפיין של הילרי קלינטון לבטל את עצרות הבחירות המתוכננות וזאת בשל דלקת ריאות חריפה שתקפה את המועמדת הדמוקרטית לנשיאות שמעדה אמש באירוע המרכזי בניו יורק לציון 15 שנים לאסון התאומים.

כמה שעות לאחר שהתמוטטה החליטו מנהלי הקמפיין של הילרי קלינטון  לבטל את עצרות הבחירות המתוכננות וזאת בשל דלקת ריאות חריפה שתקפה את המועמדת הדמוקרטית לנשיאות שמעדה אמש באירוע  המרכזי בניו יורק לציון 15 שנים לאסון התאומים.

במשך שעה וחצי עסקו אתמול (ראשון) רוב כלי התקשורת מסביב לעולם בשאלת בריאותה של הילרי קלינטון, רבים תהו,  מה קרה להילרי קלינטון? 90 דקות שמרו אנשי הקמפיין שלה על שתיקה רועמת ולא אופיינית, אלא  שהסרטון שתיעד אחד הנערים שעמד בסמוך חשף את אשר נעשה.

מאוחר יותר הצוות הרפואי ניסה להרגיע: "היא סובלת מדלקת ריאות. היא מתאוששת יפה".

  מטה הבחירות של קלינטון פרסם הודעה בה נמסר כי כבר ביום שישי אובחנה כחולה בדלקת ריאות. כמו כן הודיע המטה כי קלינטון ביטלה את נסיעתה המתוכננת לקליפורניה, וגם יתר אירועי הקמפיין בימים הקרובים נמצאים בספק.

על פי ההודעה שפרסמה ד"ר ליסה ברדק, המשמשת כרופאה של קלינטון, היא קיבלה אנטיביוטיקה והתבקשה לנוח ולהפחית בעומס. "עכשיו בחנתי אותה והיא החזירה לעצמה נוזלים והיא מתאוששת יפה", סיכמה הרופאה.

התקשורת האמריקנית נותרה ספקנית, חשדנית ודורשת תשובות: למה במשך שעה וחצי לא יצאה הודעה מסודרת על מצבה, מדוע אף כתב או כלי תקשורת לא הורשו להתקרב לפמלייתה ואיך טמפרטורות לא גבוהות במיוחד מובילות לכזאת קריס

"האירוע הרפואי", כמגיע על רקע נאום נוסף שנקטע בשבוע שעבר על ידי מתקפת שיעולים ארוכה ובלתי נשלטת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.