בגלל הוואטספ: ב'יחד' מבקשים לתבוע פעיל ש"ס מוכר

בגלל הודעת וואטספ קנטרנית: במפלגת 'יחד' של אלי ישי מבקשים לתבוע תביעת לשון הרע את יאיר לוי, פעיל ש"ס מוכר ומגדולי תומכיו של דרעי. לוי ל'אקטואליק': "נעשה בתום לב"

פייק ניוז שיעלה ביוקר: בסביבת אלי ישי מתכננים להגיש בימים הקרובים תביעת לשון הרע נגד פעיל ש"ס יאיר לוי, זאת לאחר שלו הפיץ בקבוצות וואטספ דברים שכביכול אלי ישי אמר נגד ראש הממשלה נתניהו. כך נודע ל'אקטואליק'.

אם ניתן היה לחשוב שהבחירות הפעם יתנהלו ביותר כבוד מבפעם שעברה בין המפלגות הספרדיות החרדיות, מהר מאד התבדינו.

"יש בש"ס כמה פעילים שכל תפקידם זה להמציא פייק ניוז", מספר מקורב לאלי ישי. "בשבוע שעבר הפיץ יאיר לוי, פעיל ש"ס מוכר, ברשתות החברתיות ובמיוחד בוואטספ, בקבוצות של הציבור החרדי והדתי הודעת פייק ניוז נגד אלי ישי, ואנחנו נתבע אותו על לשון הרע".

וכך כתב יאיר לוי: "איום חדש על נתניהו: אלי ישי במסר לבכירי הליכוד: אם לא ישוריין לי מקום במפלגה, אפרסם דברים שידועים לי מתקופת ישיבתי בממשלה עם נתניהו, שעשויים מאוד מאוד להביך את נתניהו ולפגוע בליכוד".

בצילומי מסך שהעבירו ל'אקטואליק' מקורבים לאלי ישי, ניתן לראות כי אכן ההודעה הופצה על ידו בכמה קבוצות.

מקורבו של יו"ר יחד אלי ישי אומר ל'אקטואליק'" "נמאס לנו מהלשון הרע הזה נגדנו מצד ש"ס, ובמיוחד מאותו בן אדם שתמיד תוקף ומשמיץ וכותב פייק ניוז, ובכל כמה דקות מוציא הודעה מלכלכת עלינו. אנחנו הולכים להגיש נגדו תביעת לשון הרע, שייראה שלא שווה לו להפיץ פייק ניוז".

יאיר לוי מסר בתגובה ל'אקטואליק' כי "לגבי המקרה המדובר, זה נעשה בתום לב. קיבלתי את זה מקבוצה אחרת, בלי שידעתי שהידיעה לא נכונה, ושלחתי את זה לקבוצות. למה הם רוצים לתבוע? כנראה בגלל שאלי ישי נהנה מכל הבאזז הזה סביבו".

 

 

 

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יאיר לוי

  יאיר לוי מוכר כאיש של ריב ושינאת חינם אולי עים בת המשפט ישלח אותו לשבת עים חברו יו"ר שס קצת בכלא אז הוא ילמד לא להתעסק עים גאון הדור הרב מזוז שליט"א….או קנס כספי גדול לתנועת יחד שבעז"ה הניצחון שלהם היהיה ע"ח המשלם יאיר לוי…לטובתו תבקש סליחה ומחילה מאליהו ישי שליט"א ותהפוך לאחד מאנשיו.שס עומדת בקרוב לחזור לאבטלה

  מעריץ יחד |
  הגב
 2. טוב מאד. הגיע הזמן שביחד יתחילו להתנהג לשס בדיוק כמו ששס מתנהגים אליהם. . לתבוע ולגלות אפס סובלונות

  ואפס סלחנות ואפס ויתורים. רוב הציבור הספרדי השפוי יודע את האמת. יודע את מי מרן אהב ומי מתאים להנהיג את שס. וזה לא דרעי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב