מדוע ארדן זעם על ערוץ 2? (וידאו)

בכתבה של חדשות סוף השבוע שבה נאמר, "אינתיפאדת ההצתות", "נשק השמדה המוני" ואפילו "פרעות תשע"ז" – הפוליטיקאים לא חסכו מילים כדי לכנות את גל השריפות שפקד את המדינה כהצתות מכוונות ממניע לאומני. אבל מתוך 39 חשודים שנעצרו בפרשה, הוגשו כתבי אישום רק נגד 3". כתבה זאת הוציאה מהכלים את השר לבטחון פנים גלעד ארדן. צפו בכתבה {"על מי אתם מגינים בדיוק"}

בכתבה של חדשות סוף השבוע שבה פתח כתב הערוץ יוסי מזרחי את כתבתו האוהדת ומלאת חיוכים בעד המציתים: "אינתיפאדת ההצתות", "נשק השמדה המוני" ואפילו "פרעות תשע"ז" – הפוליטיקאים לא חסכו מילים כדי לכנות את גל השריפות שפקד את המדינה כהצתות מכוונות ממניע לאומני. אבל מתוך 39 חשודים שנעצרו בפרשה, הוגשו כתבי אישום רק נגד 3, כשבאחד המקרים האישום הוא על הצתה של ערימת אשפה בלב יישוב ערבי".

הכתב הביא את כל מה שיכל כדי להוכיח שהערבים שהציתו לא עשו זאת בכוונה והם מסכנים שמואשמים על סתם.

כתבה זאת הוציאה מהכלים את השר לבטחון פנים גלעד ארדן. שצייץ בטוויטר נגד ערוץ 2: "על מי אתם מגינים בדיוק".

ארדן כתב: "ראיתי את הכתבה בערוץ 2. התזה שהוצגה: אם אין עדיין מורשעים אז סימן שלא היו הצתות. הזיה. מי שמציג 60 אחוז כהצתות אלה חוקרי השריפות של הרשות. בקבוקי תבערה במוקד השריפה,חומרי בעירה שנשפכו בשטח,מצלמות שמראות חשוד יוצא מהשטח דקה לפני שהאש מתלקחת, שריפות במספר מוקדים רק בישובים יהודיים, הכל דמיון ומקריות. הסתה בערבית עם האשטגים הקוראים לשריפת ישראל? הבעיה היא במנהיגי הימין. על מי אתם מגינים בדיוק?? אבל כאשר יש אירועי תג מחיר כנגד ערבים- אין שום ספק שזה המתנחלים ואז הכעס התקשורתי הוא על המשטרה שעדיין לא מצאה את האשמים. למה הסטנדרט הכפול הזה? אבל העם רואה ומבין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.