המנויים החילונים נדהמו: מחיצות והפרדה בבריכה

בקאנטרי ליד ירושלים הציבו מחיצה במטרה לאפשר שחייה בהפרדה של נשים וגברים

החילונים זועמים: קאנטרי בקיבוץ ליד ירושלים הציב מחיצה במטרה לאפשר שחייה בהפרדה של נשים וגברים במהלך שעות היום  מה שקומם את החילונים במתחם – כך מדווח ירון אברהם בערוץ 2.

ההנהלה החליטה לבצע את מהלך מבלי לשאול את המנויים הזועמים. חילונים שרגילים לבוא אימון כושר השתוממו לשמוע כי את האימון עליהם לעשות לבד: כשהוא בבריכה היא בחדר הכושר, וכשהוא בחדר הכושר היא בבריכה- וזאת בשל החלטת הקאנטרי להפריד בין גברים לנשים בכל הנוגע לפעילות הבריכה.

"לא האמנתי למה שראיתי, אני לא אחדש את המנוי בשנה הבאה בוודאות, זה זלזול. לאן זה הגיע? לחדר הכושר שלי", מתרעמת ב' בשיחה עם חדשות 2 Online.

בהודעה למנויים כתבו בבלו ג'ים כי "בשבועיים הקרובים תהפוך הבריכה מבריכה מעורבת למופרדת בין נשים לגברים, למעט חדר הכושר שבו תימשך הפעילות כסדרה".

בהנהלת בלו ג'ים נימקו את העניין לשאלת חדשות 2 Online בטענה כי ההחלטה נכפתה עליהם. "יש לנו הסכם עם המלון שאורחיו יוכלו להיכנס לקאנטרי. כיוון שכמעט כולם חרדים בתקופה זו, נאלצנו לעשות כן, למרות שיש כאן פגיעה במנויים שרבים מהם התאכזבו מכך. אנחנו מפצים כל מנוי שמתלונן, בין אם בהקפאת המנוי לתקופה זאת, החזר כספי ומתן אפשרות לשחייה בבריכה החיצונית. בשנה הבאה ישונו תנאי המכרז באופן שלא יפגע במנויינו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מוזר ולא מתאים לחרדים ולא מתאים לחילונים

  מוזר ולא מתאים לחרדים ולא מתאים לחילונים

  שירי |
  הגב
 2. הם יהפכו את ישראל לאיראן ביום אחד

  הם יעשו את זה שבועיים בשנה, ואחר כך חודש. ואחר כך שנה. מי שיכול שיעזוב כי אתם החרדים המודרנים הראשונים שיפגעו מהשלטון החרדי

  שימי |
  הגב