בגלל ירושה: הגיס רצח את כל המשפחה

תעלומת רצח המשפחה מצרפת נפתרה? המשטרה בצרפת דיווחה הבוקר על מעצרו חשוד שהודה כי רצח את ארבעת בני משפחת טרואדק בעיר נאנט. { הרצח בצרפת}

תעלומת רצח המשפחה מצרפת נפתרה? המשטרה בצרפת דיווחה הבוקר על מעצרו חשוד שהודה כי רצח את ארבעת בני משפחת טרואדק בעיר נאנט.

לפני כשלושה שבועות נחקר הגיס בפרשה, אתמול הודה החשוד, גיסו של פסקל, שביצע את הרצח הנורא בגלל סכסוך על כספי ירושה.

החשוד ואישתו – נעצרו אתמול לאחר ממצאים גנטים שהצביעו בבירור על מעורבותם בביצוע הרצח המתועב.

יש לציין כי בתחילת החקירה הגדירה המשטרה את עדותם כלא רלוונטית.

לפני שלושה שבועות רעשה צרפת – לאחר שנודע על מקרה הרצח כלי התקשורת תהו  מה קרה למשפחת טרואדק – זוג הורים ושני ילדים – שנעלמו מבתיהם ובדרך הותירו כתמי דם ופריטים שנמצאו אלפי קילומטרים מהבית.

המשטרה בצרפת ממשיכה בחיפושים אחר בני המשפחה, אתמול המשטרה המקומית מיקדה את החיפושים בעיר נאנט מערב המדינה, בניסיון לאתר את בני משפחת טרואדק שבביתה נמצאו טלפון מוכתם בדם, ומיטות ללא סדינים.

במשטרה מנסים לחקור אחר הפריטים שנעלמו מבית המשפחה – מהמחשבים האישיים ועד מברשות השיניים שנעלמו. במשטרה חושדים כי מאן דהו עשה מאמץ "לקרצף" את הדירה ולהעלים את סימני ה-DNA.

בתקשורת המקומית דווח כי במשטרה חושדים שהבן סבסטיאן בן ה-21 "תכנן לרצוח את בני המשפחה ואולי גם את עצמו" – כך נכתב במסמך משטרתי. במהלך החקירה התגלו סימני דם של ההורים ושל סבסטיאן במדרגות הבית: רכבו של סבסטיאן נעלם, אך הטלפון מוכתם הדם שלו נמצא בזירה.

הולך רגל מצא את מכנסיה של האחות שרלוט בת ה-18 ואת כרטיס הבריאות שלה – בתעלה במרחק של יותר מ-270 קילומטרים מהבית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.