בגלל נערה: הקנאים חוסמים את בר אילן

בשעה זו חוסמים עשרות קנאים את צומת הרחובות צפניה/בר אילן בירושלים בשל מעצרה של נערה שחזרה בתשובה. צפו בתיעוד

בשעה זו חוסמים עשרות קנאים את צומת הרחובות צפניה/בר אילן בירושלים בשל מעצרה של נערה שחזרה בתשובה. המפגינים חוסמים לסירוגין את ציר התנועה.

שוטרי משטרת ישראל פועלים במקום.

צילום: מחאת החרדים

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רבותיייייייי בכל הנוגע לחוק הגיוס, ועל השנאה שמתפשטת בנו ואוכלת בנו כל חלקה טובה. האם מישהו חושב שאין באמת סכנת גיוס? דהיינו סכנת שמד וזימה.... האם היהדות הרחדית לא צריכה להילחם על כל נפש מישראל? דהיינו בנים ובנות... ממתי נהיינו כאלו רופסים? החילונים תמיד בודקים מה הקו האדום אצלנו, ושם הם מציבים את קו המלחמה. כשהם ראו שאצלנו עניין הגיוס הוא בנפשנו, הם לא העזו לחוקק חוקים כאלו. כשהם רואים פשרנות והסכמות, הם מגדילים את התיאבון בהתאם. האשמה תלויה במי שפתח להם את הדלת, והראה להם שניתן לקחת את החלשים. הם לימדו אותם שיש מקום לפשרנות, ועכשיו התור שלהם לקחת את המושכות לידיים ולהחליט מי כן ומי לא. מכם ובכם - איני מעמיד שונאים אלא מכם עצמכם. וכפתגם העולם: מה שאדם יכול לפגוע לעצמו, עשר שונאים אינם יכולים. והגאון ישראל מרנן ורבנן הצדיק הגאון ר' משולם דוד הלוי סאלאווייציק שליט"א אמר ש"מצוה גדולה לעשות הכל להרעיש עולמות נגד הגזירה הנוראה של גיוס הבנות בארץ ישראל שכל גדולי הדור הקודם פסקו על זה יהרג ואל יעבור" וביקש למסור בשמו דברים אלו. קחו דקה למחשבה. שניה של חשבון נפש אמיתי, עם עצמכם, לאן התדרדרנו??? לאן? לאן? לאן??? המלחמות הפנימיות הן 'העתק הדבק' מדויק ממה שהיה בזמן החורבן, שכלל ישראל התפלג בתוכו, וככה נגרם החורבן, כמבואר בחז"ל.

  רבותיייייייי בכל הנוגע לחוק הגיוס, ועל השנאה שמתפשטת בנו ואוכלת בנו כל חלקה טובה. האם מישהו חושב שאין באמת סכנת גיוס? דהיינו סכנת שמד וזימה…. האם היהדות הרחדית לא צריכה להילחם על כל נפש מישראל? דהיינו בנים ובנות… ממתי נהיינו כאלו רופסים?

  החילונים תמיד בודקים מה הקו האדום אצלנו, ושם הם מציבים את קו המלחמה. כשהם ראו שאצלנו עניין הגיוס הוא בנפשנו, הם לא העזו לחוקק חוקים כאלו. כשהם רואים פשרנות והסכמות, הם מגדילים את התיאבון בהתאם. האשמה תלויה במי שפתח להם את הדלת, והראה להם שניתן לקחת את החלשים. הם לימדו אותם שיש מקום לפשרנות, ועכשיו התור שלהם לקחת את המושכות לידיים ולהחליט מי כן ומי לא. מכם ובכם – איני מעמיד שונאים אלא מכם עצמכם. וכפתגם העולם: מה שאדם יכול לפגוע לעצמו, עשר שונאים אינם יכולים.

  והגאון ישראל מרנן ורבנן הצדיק הגאון ר' משולם דוד הלוי סאלאווייציק שליט"א אמר ש"מצוה גדולה לעשות הכל להרעיש עולמות נגד הגזירה הנוראה של גיוס הבנות בארץ ישראל שכל גדולי הדור הקודם פסקו על זה יהרג ואל יעבור" וביקש למסור בשמו דברים אלו.

  קחו דקה למחשבה. שניה של חשבון נפש אמיתי, עם עצמכם, לאן התדרדרנו??? לאן? לאן? לאן??? המלחמות הפנימיות הן 'העתק הדבק' מדויק ממה שהיה בזמן החורבן, שכלל ישראל התפלג בתוכו, וככה נגרם החורבן, כמבואר בחז"ל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הדור החרדי בסכנה גדולה, מחידוש גזירת גיוס, השמד והזימה, וְהָעִקָּר שֶׁלּא לפַּחֵד כְּלָל... בעוד שלוש שנים יהיה יותר גרוע, צריך כבר עכשיו לצאת למלחמה! צריך להילחם מיד ולהראות שאנחנו מוכנים למלחמה! אם הם יהיו בטוחים במאה אחוז, שאנחנו כולנו נהיה מוכנים למלחמה כפשוטו, כמו כשבן גוריון ימ"ח וזכרו שאל את החזון איש זצ"ל, יש לי צבא אבל מה יש לך? אמר לו החזון איש מול הצבא שלי שמוכן למסור את הנפש כפשוטו לא יעזור כל הצבא שלך! את זה אנחנו צריכים להראות, זו ההשתדלות שלנו וזו החובה שלנו, למסור את הנפש כפשוטו, למסור את הנפש כפשוטו על כל צעד וצעד, על גיוס בנים - וגיוס בנות.

  כל העולם כולו גשר צר מאוד הַכְּלָל וְהָעִקָּר "שֶׁלּא לפַּחֵד כְּלָל". הגשר הצר של העולם גורם לאדם לפחד ולחשוב בטעות שאין לאן לברוח ח"ו, ושהוא נמצא לבד, שאין מי שיעזור לו ח"ו, ושהוא נמצא בסכנה גדולה וכולי. הגשר הצר מאוד מייצג את תחושת הבדידות של האדם, ואת כל הפחדים שלו. אבל… הָעִקָּר "שֶׁלּא לפַּחֵד כְּלָל" כי הקב"ה עוזר לנו, מֶלֶךְ-עוֹזֵר-וּמוֹשִׁיעַ-וּמָגֵן. הקב"ה חוסך מאיתנו צרות רבות ורעות, ורוצה שאנחנו נראה לו מסירת נפש שלנו למען כבודו ית' שמו.

  חזק חזק ונתחזק.

  וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר שֶׁלּא לפַּחֵד כְּלָל |
  הגב